اعتراض مجدد کارگران شهرداری منجیل نسبت به خلف وعده مسئولان در پرداخت مطالبات‌شان

کارگران شهرداری منجیل نسبت به عمل نکردن مسئولان به وعده خود در رسیدگی به مطالبات آنها معترضند. در حالی که براساس وعده‌های مسئولان قرار بود روز سه‌شنبه ۲۴ تیرماه ۹۸ بخشی از مطالبات مزدی ۴۰ کارگر شهرداری منجیل پرداخت شود

اما آنها به وعده خود عمل نکردند.

کارگـران معترض شهرداری منجیل که تعداد آنها ۴۰ نفر است، اظهار داشتند که آنها روز شنبه هفته جاری (۲۲ تیرماه ۹۸) برای معوقات مزدی و مشخص نبودن وضعیت پرداخت دستمزدشان در مقابل ساختمان اداره کار شهرستان رودبار اقدام به یک تجمع اعتراضی کرده‌اند.

بیشتر بخوانید: تجمع اعتراضی کارگران شهرداری منجیل نسبت به عدم پرداخت مطالبات مزدی مقابل اداره کار

در نهایت سرپرست اداره کار شهرستان رودبار با حضور در جمع متعرضان و در تماس تلفنی با معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری رودبار به کارگـران شهرداری منجیل وعده پرداخت معوقات مزدی‌شان را در ۴۸ ساعت آینده را داد.

کارگـرانی که در آن تجمع اعتراضی شرکت کرده‌ بودند با اعتماد به وعده‌های داده شده از سوی سرپرست اداره کار شهرستان رودبار به اعتراض یک روزه خود خاتمه دادند.

اکنون این کارگـران می‌گویند که شهرداری منجیل هنوز (تا لحظه ارسال خبر) معوقات مزدی آنها را نپرداخته‌ است.

کارگـران شهرداری منجیل می‌گویند: بارها برای دریافت مطالبات خود به دفتر شهردار و شورای شهر منجیل مراجعه کرده‌ایم؛ اما تاکنون پاسخ روشنی نگرفته‌ایم و علی‌رغم وعده‌های داده شده از سوی معاونت سیاسی ـ اجتماعی فرمانداری، مشخص نیست چه زمانی قرار است شهرداری، مطالبات ما را پرداخت کند.

کارگـران شهرداری منجیل در پایان تاکید کردند که مطالبات مزدی آنها به بخشی از دستمزد ماه‌های فروردین، اردیبهشت و حقوق کامل خردادماه سال جاری مربوط می‌شود. این درحالی است که اکنون به پایان تیرماه نزدیک می‌شویم.

این دسته از کارگـران شهرداری منجیل همچنین در زمینه پرداخت عیدی و معوقات یکساله سنواتی سال ۹۷ خود شاهد اتفاق خاصی نبوده‌‌اند.

Share: