بازار مبل تهران در همبستگی با خیزش سراسری مردم اعتصاب کرد. در شهرک ولیعصر کلیه مغازه‌داران بازار مبل تهران طبق فراخوان قبلی اعتصاب کرده‌اند. اعتصاب بازار مبل تهران از روز سه‌شنبه ۱۷ آبان ‌ماه آغاز شده بود؛ اما روز چهارشنبه به صورت سراسری انجام شد. کلیه مغازه‌های مبل فروشی در شهرک ولیعصر تهران تعطیل و برخی از مغازه‌داران در جلوی مغازه خود حضور دارند. شهرک ولیعصر از مراکز اصلی فروش مبل در تهران محسوب می‌شود. بازاریان در بسیاری از شهرها از جمله تهران، سقز و سنندج در همبستگی با خیزش سراسری اعتصاب کرده‌اند.

پنجاه و پنجمین روز خیزش سراسری

در پنجاه و چهارمین روز خیزش سراسری، مردم در شهرهای مختلف بر علیه خامنه‌ای و سیاست‌های سرکوبگرانه حاکمیت تظاهرات کردند. آنها شعار «مرگ بر خامنه‌ای» و «امسال سال خونه سید علی سرنگونه» سر دادند.

مردم در شهرها: تهران، یزد،کرمانشاه، سنندج، مریوان و … برعلیه خامنه‌ای تظاهرات کردند

دانشجویان دانشگاه‌ها: شریف، علم و فرهنگ، رازی کرمانشاه، علامه، ارشاد دماوند،  دانشگاه بهشتی و… برعلیه خامنه‌ای و سیاستهای سرکوبگرانه مقامات دانشگاه و ورود پاسداران لباس شخصی و بسیجی تظاهرات و تجمع اعتراضی داشتنددانش آموزان: گرگان، اهواز

همچنین کارکنان رسمی وزارت نفت در ۳۷ سکوی گازی شرکت نفت و گاز پارس در مناطق مختلف در گام اول با اقدامی نمادین و اعتراضی به عدم اجرای ماده ۱۰ قانون اختیارات نفتی برای دریافت سهمیه غذا اعتصاب کرده و خواهان رسیدگی به مطالبات خود شدند

همچنین کارگران و کارکنان ذوب آهن اصفهان نیز از روز سه شنبه ۱۷ آبان اعتصاب کرده‌اند.

خیزش سراسری مردم بعد از تهدیدات خامنه‌ای، سلامی و سایر سران حکومت همچنان ادامه دارد. مردم عزم جزم برای تغییر این حکومت داشته و تظاهرات در شهرها و دانشگاه‌های کشور همچنان ادامه دارد. به گفته نشریات خارجی در این روزها سرکوب شدید کارساز نبوده و معترضان مصمم‌تر شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *