هه‌نگاو از ادامه «اعتصاب کامل» بازاریان و کسبه در شهرهای اشنویه و پیرانشهر خبر داده است. در شامگاه چهارشنبه نیز تجمعات پراکنده‌ای در محلات مختلف تهران مشاهده شد.

گروه‌هایی از دانشجویان و استادان ده‌ها دانشگاه ایران از جمله در شهرهای بزرگ همچون تهران، شیراز، اصفهان و تبریز در روز چهارشنبه ۶ مهر در همراهی با اعتراض‌های جاری دست به اعتصاب زده و از حضور در کلاس‌های درس حضوری و مجازی خودداری کردند.

این اعتصاب در دانشگاه شهید بهشتی تهران، صنعتی شریف، هنر شیراز، سوره، صنعت نفت آبادان، الزهرا، خوارزمی، پلی‌تکنیک، بوعلی سینای همدان، علامه طباطبایی، حکیم سبزواری، دانشگاه آزاد مشهد و اصفهان در پاسخ به فراخوان شورای صنفی داشجویان کشور انجام شد.

در دانشکده پزشکی شیراز، دانشجویان در فضای بیرونی تجمع کرده و علیه حکومت شعار دادند. چند تن از دانشجویان اعتصابی در این تجمع بازداشت شدند.

ادامه اعتراضات

محسن منصوری، استاندار تهران در روز پنجشنبه ۷ مهر اعلام کرد که «اغتشاشات تمام شده» و تهران «چندین شب متوالی در امنیت کامل به سر می‌برد».

این در حالی است که در شب‌های گذشته در ادامه اعتراض‌هایی که در واکنش به مرگ مهسا امینی در بازداشتگاه آغاز شد، گزارش‌هایی از بروز درگیری میان معترضان با پلیس ضد شورش، بسیج و نیروهای لباس شخصی به ویژه در محله‌های شرق تهران از جمله نارمک و تهرانپارس منتشر شده بود.