اعتصاب رانندگان خودروهای استیجاری شرکت نفت و گاز گچساران

رانندگان خودروهای استجاری شرکت نفت و گاز گچساران، در اعتراض به پرداخت نشدن چندین ماه حقوق‌شان، دست از کار کشیده و اعتصاب کردند.

روز چهارشنبه ۲ مهر ماه ۹۹، تمامی رانندگان خودروهای استیجاری شرکت نفت و گاز گچساران که تعداد آنها صد نفر است، به دلیل عدم پرداخت چندین ماه حقوق و سطح نازل دستمزدشان دست به اعتصاب زدند.

رانندگان معترض معتقدند که مطالبه رانندگان به حق است و از مسئولان نفت و گاز و دیگر مسئولان شهرستان انتظار دارند که قبل از این که تجمعات باعث بر هم خوردن نظم و آرامش مردم و نیز شرکت نفت و گاز گچساران شود به پیگیری و رفع این مشکل بپردازند.

لازم به یادآوری است که پیش از این نیز، در تاریخ ۶ شهریور ماه ۹۹، رانندگان خودروهای استیجاری شرکت نفت و گاز گچساران در اعتراض به بی‌توجهی و عدم پاسخگویی مدیران شرکت نفت گچساران نسبت به مطالبات خود، در جلوی اداره مرکزی این شرکت تجمع کرده و به نشانه اعتراض خودروهای خود را خاموش کردند.

در این تجمع اعتراضی رانندگان گفته بودند که ۴ ماه است با حقوق سال گذشته، با شرکت نفت گچساران قرارداد بسته‌اند، در حال حاضر نیز قراردادمان با شرکت تمام شده و بدون قرارداد هستیم.

رانندگان در تجمع قبلی اظهار داشتند: «تعداد این خودروها شامل ۷۲ مزدا و ۱۱۰ دستگاه خودروی سواری هستند که مدتی است حقوق آنها نیز پرداخت نشده است، همچنین هفته گذشته نیز خودروهای پیکاپ استیجاری نیز به نشانه اعتراض در جلوی ادراه مرکزی شرکت نفت گچساران حضور پیدا کردند و هیچ کس هم پاسخگوی مطالبات به حق آنها نیست.»

Share:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *