pastedGraphic.png

شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران گزارش داده است که بنا به گزارش های دریافتی بعد از مسدود کردن کارت تلفن زندان اسماعیل عبدی در تاریخ ۱۴ اردیبهشت، امروز ۱۵ اردیبهشت ماه و در پنجمین روز اعتصاب غذای عبدی، ساعت ۴ بعد از ظهر امروز او را از بند ۶ ندامتگاه مرکزی کرج با عنوان پرینت ترخیص از زندان خارج کرده اند و وسایلش را به انبار زندان منتقل و پلمپ کردند.

با پیگیری های خانواده و دوستان عبدی از ندامتگاه مرکزی کرج، مطلع شدند که اسماعیل عبدی به قرارگاه نیروی انتظامی البرز منتقل شده است. بعد از مراجعه خانواده و دوستان این معلم زندانی اعتصاب کننده به قرارگاه نیروی انتظامی البرز، گفته شد که او را به زندان اوین منتقل کرده‌اند.

خانواده اسماعیل عبدی طی تماس تلفنی با افسر نگهبان ( مامور بدرقه زندانی) و پرس و جو از وضعیت آقای عبدی که ایشان کجاست، از سوی افسر نگهبان عنوان شد که زندان تهران از پذیرش عبدی خودداری کرده و او دوباره به ندامتگاه مرکزی باز گردانده شده است.

با مراجعه دوباره خانواده به زندان هیچ گونه اطلاعی از بازگشت آقای عبدی به زندان نیافتند. اکنون در شرایط بی خبری از سلامت جسمانی و موقعیت مکانی اسماعیل عبدی شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران مسئولیت مستقیم هرگونه اتفاق ناگوار برای این معلم سرافراز و محبوب جامعه معلمان را به عهده مقامات زندان و دستگاه قضایی می داند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.