سایت «حال وش» که اخبار سیستان و بلوچستان را منعکس می کند گزارشی داده است که در برخی کانال اجتماعی به طور وسیعی بازتاب یافته است.

به گزارش این سایت، روز سه شنبه ۳ آبان ۱۴۰۱، یک دختر پایه سوم راهنمایی مدرسه پروین اعتصامی ایرانشهر در اثر ضرب و شتم گارد امنیتی و ضربه به ناحیه سر کشته شد.

هویت این دختر «پارمیس همنوا» دانش آموز پایه سوم مدرسه راهنمایی پروین اعتصامی ایرانشهر اعلام شده است.

به‌گفته یک منبع مطلع به خبرنگار حال وش: «روز سه شنبه ۳ آبانماه‌ گارد امنیتی می ریزند داخل مدرسه و کتابهای همه ی دانش آموزان را تفتیش می کنند که در کتاب پارمیس عکس خمینی پاره بوده به همین جرم تا جایی که تونستند جلوی دانش آموزان کتکش میزنند طوری که بینی اش شدیدا خونریزی کرده و در بیمارستان ایران بستری میشه… چهارشنبه ۴ آبان فوت میکنه و برای تدفین به زاهدان منتقل می شود».

این منبع می افزاید: «نیروهای امنیتی از خانواده پارمیس و همه معلمان و دانش آموزان تعهد گرفتند که موضوع رسانه ای نشود و با این شرط جنازه اش را به خانوادش تحویل دادند».

گفته می شود تمام عکسهای پارمیس از داخل مدرسه توسط نیروهای امنیتی جمع شده است.

لازم به ذکر است این این اتفاق در شیفت خانم بخارایی که همسرش کارمند اداره اطلاعات ایرانشهر است رخ داده است.

حکومت به این خبر واکنشی نشان نداده است.»

کودک کشی جمهوری اسلامی ادامه دارد. سایت هه نگاو از کشته شدن یک جوان شانزده ساله در پیرانشهر بر اثر شلیک گلوله های جنگی توسط نیروهای امنیتی کشته شده است:

کوماردرافتادهجوان شانزده ساله در پیرانشهر کشته شد: به گزارش هه‌نگاو، شنبه ۷ آبان ۱۴۰۱، کومار درافتاده، نوجوان ۱۶ ساله، در پیرانشهر، با گلوله جنگی و در جریان یک شیلک مستقیم توسط نیروهای امنیتی کشته شده است.
از آخرین حرف های او چنین نقل شده است: «ما ساکنین خاورمیانە بعضی‌هامون در جنگ کشتە می‌شویم، بعضی‌ها در زندان، بعضی‌ها در خیابان، بعضی‌ها در دریا غرق می‌شویم، حتی کوه‌های سربە فلک کشیدە نیز انتقام تنهایی خود را از ما می‌گیرند، چون کار ما مردن است»