مردم شهرکرد در ادامه تظاهرات چند روز گذشته در اعتراض به گرانی به خیابان‌ها آمدند. ‌آنها در ساعات اولیه شب دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ اقدام به برپایی تظاهرات کردند. جوانان و مردم معترض با بستن خیابان‌ها شعار «مرگ بر دیکتاتور»، «توپ تانک فشفشه آخوند باید گم بشه» سر دادند. جوانان و مردم شهرکرد در مسیر بلوار کاشانی تجمع کرده و شعارهای ضد حکومتی می‌دادند.

 نیروی‌های امنیتی تلاش کردند، با شلیک گاز اشک آور تظاهرکنندگان را متفرق کنند. تظاهرکنندگان در واکنش به این اقدام نیروهای امنیتی شعار «نیروی انتظامی خجالت خجالت» سر دادند. رانندگان خودروها نیز با زدن بوق ممتد حمایت‌شان را از تظاهرکنندگان اعلام کردند. مردم شهرکرد در چند روز گذشته در بلوار کاشانی منتهی به میدان دانشگاه اقدام به تظاهرات کرده بودند.

آخرین خبرها حاکی است که در کوچه ۴۴، بین کاشانی و اقبال، نیروهای نوپو و لباس شخصی‌ها از بالا و پایین کوچه یه سری از مردم رو گیر انداخته و کتک میزدند. همچنین تعدادی را بازداشت و با

تظاهرات مردم شهرکرد و دیگر شهرهای استان چهارمحال و بختیاری در اعتراض به گرانی

شهرهای استان چهارمحال و بختیاری از چند روز گذشته شاهد اعتراضات و تظاهرات مردم معترض بوده‌ است. مردم بابا حیدر، فارسان، هفشجان، پردنجان در شب‌های گذشته تظاهرات بر علیه گرانی برگزار کردند. تظاهرات مردم شهرکرد و جونقان در روز پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ آغاز شد. تظاهرکنندگان در اعتراض به گرانی به خیابان‌ها آمده و بر علیه سران حکومت شعار ‌می‌دادند. نیروی‌های امنیتی تلاش کردند، جمعیت را متفرق کنند. اما به دلیل مقاومت جوانان و مردم معترض موفق به انجام این کار نشدند. در حال حاضر اینترنت در این استان بشدت کند و در بسیاری از مناطق مختل می‌باشد.

جامعه ملتهب و آماده انفجار

در حال حاضر سراسر کشور چون آتشفشان آماده فوران و ملتهب است. خشم مردم در بیشتر شهرهای کشور خود را در تظاهرات مردم نشان می‌دهد. مردم در تظاهرات شعار‌های ضدحکومتی سر داده و مستقیم سران حکومت را نشانه گرفته‌اند. شعار «مرگ بر خامنه‌ای، رئیسی» و یا «توپ تانک فشفشه آخوند باید گم بشه» نشان می‌دهد، مردم علت اصلی فقر و گرسنگی را به درستی نشانه رفته‌اند.