تجمع اعتراضی رانندگان بخش خصوصی شرکت واحد اتوبوس رانی تهران و حومه

روز شنبه ۲۲ آذر ماه ۹۹، تجمع اعتراضی رانندگان بخش خصوصی شرکت واحد اتوبوس رانی تهران و حومه نسبت به افزایش هزینه‌ها و کاهش درآمدها برگزار شد.

جمعی از رانندگان بخش خصوصی شرکت واحد اتوبوس رانی تهران و حومه که نسبت به افزایش هزینه لوازم یدکی و همچنین درآمد پایین معترض بودند، در برابر فرمانداری تهران واقع در خیابان میرعماد تجمع اعتراضی برگزار کردند.

در تجمع اعتراضی رانندگان بخش خصوصی شرکت واحد، رانندگان عنوان کرده‌اند: «با وجود گرانی لوازم یدکی و هزینه‌های سرسام‌آور نگهداری اتوبوس‌ها، نه تنها هیچ‌گونه کمکی از سوی شهرداری و شرکت واحد به آنها پرداخت نشده است، بلکه درآمد حداقلی خود را که به کارت‌خوان‌های شرکت واحد واریز می‌کنند، بعضا با ماه‌ها تاخیر دریافت می‌کنند.

رانندگان افزودند: «از سال ۸۵ به بخش اتوبوس رانی یارانه تعلق گرفته است، اما متاسفانه رانندگان بخش خصوصی تاکنون هیچ کمکی از قبیل لاستیک و روغن و باطری و لوازم یدکی دریافت نکرده‌اند؛ علاوه بر این با وجود وعده پرداخت یک میلیون تومان کمک یارانه‌ای که به هر راننده اختصاص داده شده، هنوز اجرایی نشده است.»

رانندگان بخش خصوصی نسبت به بی‌توجه‌ای شهرداری تهران و شرکت واحد اتوبوس رانی در خصوص هزینه‌های اتوبوس‌ها، بسیار ناراضی هستند و تاکنون تعدادی از این رانندگان معترض، اتوبوس‌هایشان به بهانه‌های واهی توسط مدیریت شرکت واحد متوقف گردیده است.

رانندگان بخش خصوصی شرکت واحد اتوبوس رانی تهران و حومه از فرمانداری تهران خواستار رسیدگی به مشکلات‌شان شده‌ تا در جهت احقاق حق و حقوق‌شان اقدام عملی صورت گیرد.

رانندگان بخش خصوصی شرکت واحد اتوبوس رانی تهران و حومه، بارها دست به تجمعات اعتراضی در مقابل وزارت کشور و فرمانداری زده‌اند، اما تاکنون گوش شنوایی صدای این زحمت‌کشان را نشنیده است.

Share: