تجمع اعتراضی کارگران پتروشیمی فارابی خوزستان و کارکنان موسسه علمی کاربردی شهرداری تهران

تجمع و اعتصاب کارگران پتروشیمی فارابی خوزستان در اعتراض به بی‌توجه‌ای به مطالبات‌ عقب ‌افتاده ‌شان

شماری از کارگران پتروشیمی فارابی خوزستان روز سه شنبه ۲ مهر ۹۸ در اعتراض به مطالبات‌ عقب ‌افتاده خود اقدام به اعتصاب و برگزاری تجمع کردند.

کارگران معترض در این شرکت ابراز داشتند که پیگیر اجرای طرح طبقه بندی مشاغل که قبلا وعده اجرای آن از سوی مدیران این شرکت داده شده بود، هستند.

شایان یادآوری است، شرکت پتروشیمی فارابی خوزستان زیر مجموعه هلدینگ تاپیکو می‌باشد. مطالبات و مشکلات کارگری در این شرکت از قبیل اخراج کارگران، عدم اجرای مصوبات سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در یکسان سازی پرداخت‌ها و طرح طبقه بندی مشاغل مدتهاست که کارگران پتروشیمی فارابی پیگیر آنند.

تجمع شماری از کارکنان موسسه علمی کاربردی شهرداری تهران در اعتراض به اخراج و بلاتکلیفی شغلی در مقابل شورای شهر تهران

تجمع شماری از کارکنان موسسه علمی کاربردی شهرداری تهران

در گزارشی دیگر آمده است که روز سه شنبه ۲ مهرماه ۹۸، شماری از کارکنان موسسه علمی کاربردی شهرداری تهران تجمع اعتراضی برپا کردند.

بر پایه این گزارش، گروهی از کارکنان موسسه علمی کاربردی شهرداری تهران در اعتراض به اخراج از کار از سوی مدیریت این شرکت و بلاتکلیفی شغلی، در مقابل شورای شهر تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند.

آنها که هر کدام دارای سابقه شغلی ۵ تا ۱۵ ساله در این موسسه علمی کاربردی هستند، خواستار پاسخگویی از سوی مسئولان شدند؛ اما تاکنون هیچ مقام مسئولی به آنها پاسخ نداده است و این انگیزه تجمع و اعتراض‌شان شده است.

Share: