مردم محصولات شرکت میهن که نیروهای یگان ویژه و پاسداران لباس شخصی را جابجا می‌کنند را تحریم کرده‌اند. ماموران یگان ویژه و پاسداران لباس شخصی با کامیون‌های این شرکت در مواقع اجتماع مردم جابجا شده تا مورد شک قرار نگیرند. در ۳ مورد، حمله پاسداران لباس شخصی به دانشگاه شریف و حمله به دانشگاه رضوی مشهد و تجمع خانواده بازداشت شدگان در مقابل زندان اوین، خودروهای شرکت میهن در حوالی محل رویت شده است. صاحب شرکت میهن سال‌ها از رانت و لابی‌های قدرت برای گسترش تجارت خود استفاده کرده است. اما حالا باید تاوان همکاری با جانیان حاکم بر ایران را با تحریم محصولاتش توسط مردم بدهد

پنجاه و دومین روز خیزش سراسری

در پنجاه و یکمین روز خیزش سراسری، مردم در شهرهای مختلف بر علیه خامنه‌ای و سیاست‌های سرکوبگرانه حاکمیت تظاهرات کردند. آنها شعار «مرگ بر خامنه‌ای» و «امسال سال خونه سید علی سرنگونه» سر دادند. مردم در شهرهای: مریوان، شهرکرد، کرج شهرک بعثت، اراک، کرج شاهین ویلا، سقز، سنندج حسن‌آباد، نیشابور، بوکان و… برعلیه خامنه‌ای تظاهرات کردند.

مردم تهران نیز در مناطق مختلف از جمله: شاهین جنوبی، اتوبان صدر، شهریار، تجریش، قیطریه و… به تظاهرات پرداخته و شعار مرگ بر دیکتاتور و مرگ بر خامنه‌ای سردادند.

دانشجویان نیز در اعتراض به تعلیق همکلاسان خود و ایجاد پست‌های بازرسی در ورودی دانشگا‌ه‌ها و ایجاد مزاحمت برای دانشجویان تجمع اعتراضی داشتند. دانشجویان در دانشگاه‌های: خوارزمی، علوم اجتماعی دانشگاه تهران، دانشگاه هنر اصفهان، دانشگاه تهران، نوشیروانی بابل، امیرکبیر، علوم تحقیقات، شریف، علم و صنعت، آزاد تهران شمال، دانشگاه تهران پردیس شمالی، علامه، گیلان، دانشکده مهندسی نفت علم و صنعت تجمع و یا تظاهرات داشته و شعار «تا آخوند کفن نشود این وطن وطن نشود» سرداد

پس از کشتار مردم در استان سیستان و بلوچستان در این استان فضای ا منیتی شدیدی حاکم است. مردم خاش امروز مراسم تشییع کشته‌شدگان خود را انجام دادند. بنا به آمار نزدیک به ۲۰ تن از اهالی خاش در این کشتار کشته و بیش از ۱۰۰ تن زخمی شده‌اند.

تظاهرات مردم چند روز پس از سخنرانی خامنه‌ای و تهدید کردن آنها به سرکوب همچنان ادامه دارد. ادامه خیزش سراسری نشان می‌دهد، مردم دیگر هیچ هراسی از این تهدیدات نداشته و عزم جزم برای تغییر این حاکمیت دارند. به گفته ناظران شجاعت تظاهرکنندگان بی‌نظیر است. شجاعت ویروسی است مسری که واکسن هم ندارد.