تظاهرات درتهران باشعار «مرگ بر دیکتاتور»

روز دوشنبه ۴ مرداد در تهران تجمع اعتراضی با شعار «مرگ بر دیکتاتور» بر گزار شده است. این تجمع در اعتراض به قطعی برق در برابر پاساژ علاءالدین شروع شده و مردم در خیابان جمهوری، چهار راه استانبول راهپیمایی کرده اند.

در ویدنوهایی که از این تجمع تازه در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، شعارهای «مرگ بر دیکتاتور»، «توپ، تانک فشفشه، آخوند باید گم بشه» و «خامنه ای حیا کن، مملکت را رها کن» به گوش می رسد.

تاکنون گزارشی از برخورد نیروهای امنیتی و تظاهرکنندگان منتشر نشده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران معاون امنیتی استانداری تهران پیرامون این تجمع اعتراضی گفت: پس از قطع شدن برق پاساژ، تجمع بین ساعت ۱۱:۴۵ تا ۱۲:۴۵ شکل می‌گیرد و پس از آن به پایان می‌رسد و اکنون تجمعی وجود نداشته و شرایط عادی است.

بنابر این گزارش پیش از ظهر امروز تعدادی از کسبه دو پاساژ علاءالدین و چارسو در خیابان جمهوری در اعتراض به مشکلات ناشی از قطع برق در مقابل این دو پاساژ تجمع کردند.

حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی استانداری تهران، درباره دلیل برگزاری تجمع ظهر امروز مقابل پاساژ علاءالدین و خیابان جمهوری اظهار داشت: این تجمع به دلیل قطع برق پاساژ برگزار شد، البته دلیل قطع برق مشخص نبوده و در حال بررسی است.

وی ادامه داد: پس از قطع شدن برق پاساژ، تجمع بین ساعت ۱۱:۴۵ تا ۱۲:۴۵ شکل می‌گیرد و پس از آن به پایان می‌رسد و اکنون تجمعی وجود نداشته و شرایط عادی است.

Share: