دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: تمام دستگاه های دولتی موظفند تمام افرادی که بی حجاب یا بد حجاب هستند از مجموعه خود خارج کنند.

محمود الله مرادی روز شنبه در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان بانه با موضوع طرح جامع حجاب و عفاف و تشکیل قرارگاه ۲۱ تیر ضمن تبریک به مناسبت روز عفاف و حجاب اظهار داشت: علمای دینی بحث امر به معروف و نهی از منکر را با هدف اهمیت رعایت حجاب در مساجد شروع کنند و تلاش کنند که بی حجابی به عنوان یک منکر برای مردم محرز شود. وی اضافه کرد: دشمن که در جنگ هشت ساله شکست خورد توطئه های مختلفی را برای نابودی نظام از درون طراحی کرد.

به گزارش ایرنا، الله مرادی با اشاره به سخنان رهبر ویرانگر ایران گفت: رهبری در سال ۱۳۷۲ فریاد زدند که دشمن تهاجم فرهنگی بر علیه ملت ایران آغاز کرده که خیلی ها باور نکردند بعد از مدتی دشمن بحث بی حجابی را به عنوان جنگ همه جانبه آغاز کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان اظهار داشت: اکنون دشمن یک جنگ ترکیبی همه جانبه را بر علیه کشور آغاز کرده که در این جنگ ترکیبی از بین بردن اقتصادی، سیاسی، محیط زیستی، فرهنگی و اجتماعی برنامه ریزی شده است.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی با تقدیم بیش از ۲۴۰ هزار شهید، صدها هزار جانباز و هزاران آزاده با شعار استقلال آزاد جمهوری اسلامی انقلاب کرد که هدف استقلال رسیدن به خودکفایی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.