فراخوان هایی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که مردم را برای روز پنجشنبه به اعتراضات سراسری در حمایت از کردستان فرا خوانده است.

مرکز همکاری احزاب کردستان ایران در اطلاعیه ای خطاب به مردم ایران خواهان اعتصاب سراسری در روز پنجشنبه شده است. در این اطلاعیه آمده است: این خیزش سراسری در ایران جز با همدلی و اتحاد بیشتر همه اقشار مردم به پیروزی نخواهد رسید. لذا ما بعنوان مرکز همکاری احزاب کردستان ایران، از سازمانھای سیاسی، فعالان مدنی و ھمە اقشار مردم در سراسر ایران درخواست داریم در راستای تقویت این اتحاد و همدلی و پشتیبانی از مردم مبارز کردستان در روز پنجشنبه سوم آذرماه ۱۴۰۱ اعتصاب عمومی برگزار نمایند.
از همه زنان مبارز، کارگران مراکز صنعتی، کسبه و بازاریان، استاید و معلمان، دانشجویان و دانش آموزان درخواست داریم در این روز به این اعتصاب سراسری بپیوندند. همچنین رسانەھای دمکراتیک و آزادیخواە با انتشار و پوشش این فراخوان پشتیبانی خود را از خیزش انقلابی مردم ایران اعلام دارند تا بار دیگر همه با هم با صدای رسا خواهان برچیدن این نظام کودک کُش شویم. (مشروح خبر را در گزارش های خبری امروز اخبار روز بخوانید).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *