01/12/2023

سایت آینه روز

سایت خبری سیاسی

حمایت همه‌جانبه از مقاومت فلسطین در برابر اشغالگری فاشیستی

حزب کمونیست فلسطین پشتيبانی کامل خود را از مقاومت مردم فلسطین، که صبح امروز با حمله همه‌جانبه به شهرک‌های اطراف نوار غزه، موسوم به «طوفانالاقصی»، به اوج خود رسید، اعلام می‌کند.

دشمن صهیونیستی در نتیجه سیاست‌های نژادپرستانه و فاشیستی خود، سیاست‌های کشتار، تبعيض، حمله به مقدسات و مصادره زمین چه انتظاری داشت؟ این نتیجه منطقی تمامی ويرانگری‌ها و سماجت اشغالگر است. اين نتیجه ناکامی تشکیلات خودگردان فلسطین است که جز محکومیت شفاهی این حملات و تجاوزات مکرر رژیم صهیونیستی کاری انجام نداده است.

در حالی‌که ما در حزب کمونیست فلسطین، جانبداری مطلق خود را در جبهه مقاومت و مردم خود در برابر حملات صهیونیست‌ها اعلام می‌کنیم، بر اهمیت وحدت در همۀ صحنه‌ها تأکید می‌ورزيم و اين‌که نباید نوار محاصره شدۀ غزه را در اين نبرد تنها بگذاریم.

حزب کمونیست فلسطین هم‌چنین از توده‌های ملت عرب ما و توده‌های خلق‌های آزاده می‌خواهد که در شهرها و کشورهای مختلف برای حمایت از مقاومت مردم ما تظاهرات کنند و پیام روشنی را برای همه هنجار‌سازان (عادی‌سازان) و سرسپردگان آن ارسال کنند، که آرمان مردم ما بزرگ باقی خواهد ماند و به دلیل بی‌کفایتی و اقامه دعوی آن‌ها در آستانه دولت موجود، از بین نخواهد رفت و فراموش نخواهد شد.

سربلندی و جاودانگی بر شهیدان!

شفای عاجل برای اسيران!

زنده باد مبارزه مردم فلسطین!

ما قطعاً پیروز خواهیم شد!

حزب کمونیست فلسطین

۷ اکتبر ۲۰۲۳