حوادث کار ـ مرگ و مصدومیت ۱۰ کارگر

مصدومیت ۴ کارگر در حادثه آتش سوزی در تهران

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی رکنا از حوادث کار در تهران، شامگاه جمعه ۲۴ مرداد‌ماه ۹۹، حادثه آتش‌ سوزی در یکی از انبار‌های کتاب ساختمان محل نگهداری کتاب‌های چند ناشر باعث مصدوم شدن ۴ کارگر شد.

‌این ساختمان ۴ طبقه که در خیابان فخر رازی، تقاطع خیابان نظری واقع است، محل نگهداری کتاب چند ناشر بود که به ‌طور کامل از بین رفته ‌است.

جان باختن یک کارگر در حوادث کار در بهشهر

گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از حوادث کار در روز یکشنبه ۲۶ مردادماه حاکی‌ست که یک کارگر ۲۶ ساله در بهشهر در استان مازندران به هنگام کار در یک ساختمان در حال احداث، از طبقه دوم این ساختمان سقوط کرد و به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

مصدومیت شدید ۴ کارگر در اثر انفجار کمپرسور در قزوین

به گزارش خبرگزاری ایلنا از حوادث کار در روز شنبه ۲۵ مرداد ۹۹، انفجار کمپرسور سیستم سرمایشی در شرکت لوازم خانگی پارس واقع در شهر صنعتی البرز ۴ مصدوم بر جای گذاشت.

در باره جزئیات این حادثه آمده است که ساعت ۱۲ و ۴۰ دقیقه روز شنبه، هنگام تزریق گاز ازت، در کارخانه لوازم خانگی پارس، یک دستگاه کمپرسور سرمایشی تنظیم فشار هوا که به منظور تعمیرات مورد استفاده قرار می‌گیرد دچار انفجار شد.

بر اثر این حادثه چهار نفر مصدوم و به بیمارستان رجایی منتقل می‌شوند. به گفته رئیس بیمارستان رجایی قزوین، حال دو نفر از مصدومان وخیم است.

جان‌باختن یک کارگر ساختمانی بر اثر سقوط از ارتفاع در هشتگرد

گزارش ایلنا از حوادث کار در هشتگرد شهرستان ساوجبلاغ حاکی‌ست که یک کارگر ساختمانی در شهر جدید هشتگرد به دلیل سقوط از ارتفاع، جان خود را از دست داد‌.

این حادثه در روز شنبه ۲۵ مردادماه و در فاز هشتم شهر جدید هشتگرد برای یک کارگر ساختمانی رخ داد که از طبقه سوم یک ساختمان در حال ساخت بر روی داربست‌های فلزی سقوط کرده و جان خود را از دست داد.

جان‌باخته، مردی میانسال بود که از ناحیه سر و کمر دچار جراحت شدید شد و تلاش تیم پزشکی نیز برای نجات این کارگر، موثر نبود.

Share: