• معترضان طبق تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی در شهرهای تهران، کرمان، مشهد، شیراز، سنندج، همدان، گوهردشت، بابل، رشت و… به خیابان‌ها آمدند و شعار سر دادند.
  • در تهران تجمع‌ها بیشتر اطراف بازار تهران، لاله‌زار، سعادت‌آباد، متروی سعدی، اطراف دانشگاه شریف، اطراف دانشگاه تهران، نارمک، خیابان شریعتی، میدان تجریش، بلوار کشاورز، نازی‌آباد، آیت‌الله کاشانی و محدوده میدان فردوسی گزارش شده است. 
  • اعتراض‌ها در شهر سنندج گسترده‌تر گزارش شده و طبق گفته شاهدان سرکوب‌ها نیز شدیدتر بوده است. تاکنون کشته شدن یک نفر در این شهر تایید شده است. 
  • تجمع‌های اعتراضی در شماری از دانشگاه‌های ایران به مانند هفته‌های گذشته برگزار شد و دانشجویان شعارهایی را سر دادند.
  • ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران برای مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها به دانشگاه الزهرا رفت با این حال شماری از دانشجویان در فضای باز دانشگاه علیه وی شعار دادند.
  • در برخی از شهرهای کردنشین بازاریان اقدام به اعتصاب کردند. شماری از کسبه در تجریش و بازار تهران نیز با شروع شدن تجمعات اقدام به تعطیل کردن مغازه‌های خود کردند. 

گزارش‌های پراکنده از بهبود اندک وضعیت اینترنت در ایران 

کاربران در شبکه‌های اجتماعی می‌گویند وضعیت دسترسی به اینترنت بعد از ساعت ۱۲ شب، کمی بهتر شده است. از بعد از ظهر روز شنبه نت بلاکس، ناظر مستقل تایید کرده بود که اینترنت به صورت سراسری در کردستان قطع شده و در تهران نیز اختلال بسیار شدید گزارش شده است. 

شهروندان تهرانی از طریق تماس تلفنی به بستگان خود اطلاع داده بودند که حتی اینترنت خانگی بسیاری از کاربران نیز قطع شده است. با این حال پس از ساعت ۱۲ شب، برخی از کاربران در شبکه‌های اجتماعی می‌گویند که وضعیت دسترسی به اینترنت بهبود اندکی داشته و با استفاده از فیلترشکن‌ها و پروکسی‌ها امکان اتصال به پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی فراهم شده است. این در حالیست که همچنان اینترنت بسیاری از ایرانیان داخل کشور قطع است.