برخی منابع نیز مدعی شده اند که روسیه طی پیامی‌ به امریکا اعلام کرده است در صورتیکه این روند ادامه داشته باشد، سرویس اطلاعاتی این کشوری مدارک و مستنداتی در مورد حادثه ۱۱ سپتامبر، ترور رفيق حريري، كرونا، داعش، انفجار بندر بیروت و چندین پرونده مهم دیگر را افشا خواهد کرد
**

افشای اسناد بسیار مهمی از جنایت دولت اوکراین با مشارکت آمریکا علیه بشریت و حق حیات مردم جهان!

وزارت دفاع روسیه گزارش داد که جزئیات پروژه UP-4 پنتاگون که ​​با مشارکت آزمایشگاه‌های کی یف، خارکف و اودسا اجرا شده، فاش شده است.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد هدف این پروژه بررسی امکان انتشار عفونت های خطرناک از طریق پرندگان مهاجر، از جمله آنفولانزای بسیار بیماری زا H5N1، که میزان کشندگی آن برای انسان به 50 درصد می رسد و همچنین بیماری نیوکاسل بود.

حداقل دو گونه از پرندگان مهاجر شناسایی شدند که مسیرهای آنها عمدتاً از روسیه می گذرد و اطلاعات مسیرهای مهاجرت از طریق کشورهای اروپای شرقی جمع آوری شده است.

از بین تمام روش‌هایی که در ایالات متحده برای بی‌ثبات کردن وضعیت اپیدمیولوژیک ایجاد شده است، این یکی از غیرمسئولانه‌ترین روش‌ها بود.

پروژه R-781 نیز در حال توسعه بود که در آن خفاش ها به عنوان حامل عوامل بالقوه سلاح های بیولوژیکی در نظر گرفته می شوند.

مواد مربوط به پروژه UP-8 برای مطالعه ویروس تب خونریزی‌دهنده کریمه کنگو و هانتاویروس‌ها در اوکراین این ادعای عمومی ایالات متحده را رد می‌کند که فقط دانشمندان اوکراینی در آزمایشگاه‌های زیستی پنتاگون در اوکراین بدون دخالت زیست‌شناسان آمریکایی کار می‌کنند

وزارت دفاع روسیه:

این اسناد حاوی پیشنهادهایی برای گسترش برنامه بیولوژیکی نظامی ایالات متحده در خاک اوکراین است.

بنابراین، شواهدی مبنی بر ادامه پروژه های بیولوژیکی تکمیل شده UP-2، UP-9،ه UP-10، با هدف مطالعه پاتوژن های سیاه زخم و تب خوکی آفریقایی یافت شد.

پنتاگون همچنین علاقه مند به حشرات حامل عفونت های خطرناک است، تجزیه و تحلیل اسناد این واقعیت را تایید می کند که بیش از 140 کانتینر حاوی انگل های خارجی خفاش – کک و کنه – از آزمایشگاه بیولوژیکی در خارکف به خارج از کشور منتقل شده است.

به احتمال زیاد می توان گفت که یکی از وظایف ایالات متحده و متحدانش ایجاد عوامل زیستی با قابلیت تاثیر گزینشی بر اقوام مختلف جمعیت است.

آمریکایی‌ها قبلاً موفق شده‌اند بیشتر اسناد را از آزمایشگاه‌های کی یف، خارکف و اودسا شامل پایگاه‌های اطلاعاتی، بیومواد و تجهیزات به موسسه تحقیقات اپیدمیولوژی و بهداشت لویو و کنسولگری آمریکا در لویو منتقل کنند.

این امکان وجود دارد که بخشی از این مجموعه به لهستان منتقل شود.

پروژه خطرناک ضدانسانی که ناتمام ماند!// ماجرای اوکراین ابعاد جدیدی یافت!

گویا ویروس کووید یا همان کرونا در آزمایشگاهای زیستی اوکراین تحت نظارت دانشمندان آمریکایی ساخته شده و در چین به عنوان اولین کشور پخش شده است.

قرار بوده با ساختن یک ویروس کاملا جدید و هوشمنددر آزمایشگاه زیستی اوکراین بسیاری از جمعیت یا نژاد های خاص را از بین ببرند و فقط عده ای محدود زنده بمانند.

ویکتوریا نولاند؛ معاون سیاسی وزیر امور خارجه آمریکا در جلسه کنگره گفت: اوکراین دارای آزمایشگاه‌های تحقیقات بیولوژیکی تحت نظارت ماست و ما نگران آن هستیم که نیروهای روسیه کنترل کامل این آزمایشگاه‌ها را بدست گیرند.

هزینه مالی ساخت و توسعه این آزمایشگاهها را گویا آنتونی فائوچی، بیل گیتس و جورج سورس که از بزرگان گلوبالیست های آمریکایی هستند تامین میکردند و خانواده جو بایدن به بهانه مشاوره نفت آنجا فعالیت داشتند؛ ابعاد ماجرا بسیار بزرگتر از تصور است.

فعلا با حمله روسیه بعضی این آزمایشگاها به دست نیروهای پوتین افتاده و علت واکنش شدید و سراسیمه گلوبالیست ها این موضوع است.

متاسفانه بعضی اسناد آزمایشگاههای زیستی تحت کنترل آمریکا در اوکراین قبل از حمله روسیه بوسیله نیروهای مخصوص آمریکا از بین رفته اما مجموعا اسنادی بدست نیروهای روسیه افتاده است که دال بر زنجیره های خطرناک کووید، سیاه زخم، طاعون، بیماریهای تنفسی کشنده و … است.*