دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد

روز پنجشنبه ۳۰ بهمن‌ماه، جمعی از اهالی شهرک اندیشه قزوین، روبه‌روی ساختمان استانداری واقع در این شهر و گروهی از خریداران امتیاز خانه‌های مجتمع مروارید اندیشه تهران، مقابل این مجتمع، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شد.

هرانا به نقل از تسنیم، امروز پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹، جمعی از اهالی شهرک اندیشه قزوین، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان مقابل ساختمان استانداری این شهر دست به تجمع زدند.

بر اساس این گزارش، این شهروندان در اعتراض به سنگ‌اندازی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، جهت صدور پروانه ساخت زمین‌هایشان در این شهرک، تجمع کردند.

معترضان در حالی که در شعارهایشان نسبت به پرداخت چندگانه اداره کل راه و شهرسازی در مورد صدور مجوز ساخت در سایر نقاط استان و اقدام به الحاق بافت جدید به شهرهای دیگر استان اعتراض داشتند، از استاندار خواستند که از ساختمان استانداری خارج شده و پاسخ سوالات آنها را بدهد، اما استاندار از دیدار با این شهروندان امتناع کرد.

معترضان طی شعارهایی از رئیس قوه قضائیه تقاضا کردند که به این موضوع ورود کرده و حقوق آنها را احیا کند.

تجمع اهالی شهرک اندیشه

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز پنجشنبه ۳۰ بهمن ۹۹، گروهی از خریداران امتیاز خانه‌های مجتمع مروارید فاز ۵ اندیشه تهران،دست به تجمع اعتراضی زدند.

این افراد نسبت به عدم تحویل خانه‌هایشان معترض هستند.

بر اساس این گزارش، حدود ۶ سال است که مسئولان هزینه این خانه‌ها را دریافت کرده‌اند ولی هنوز به خریداران تحویل ندادند.

Share:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *