دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد

روز گذشته و روز جمعه ۱۴ شهریور، جمعی از معلمان حق‌التدریس و مربیان پیش دبستانی شهرستان‌های شوشتر و گتوند به دنبال سفر رئیس مجلس شورای اسلامی در شوشتر و شماری از کارکنان نیروگاه رامین اهواز، در مصلی نمازجمعه این شهر، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

هرانا به نقل از ایلنا، روز پنجشنبه ۱۳ شهریور ۹۹، جمعی از معلمان حق‌التدریس و مربیان پیش دبستانی شهرستان‌های شوشتر و گتوند در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان در شهرستان شوشتر دست به تجمع زدند. 

معترضان که به دنبال سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به شهرستان شوشتر اجتماع کرده بودند، اصلی ترین مطالبه خود را تبدیل وضعیت استخدامی، عنوان کردند. 

در این تجمع، مربیان و معلمانی حضور داشتند که جمعیت قالب آن‌ها را بانوان تشکیل می‌دادند که با در دست داشتن پلاکاردهایی استخدام مربیان پیش‌دبستانی، تبدیل وضعیت استخدامی، اجرای مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر حق‌التدریس شدن مربیان پیش‌دبستانی مشمول قانون، مهم‌ترین مطالبه آن‌ها بود. 

همچنین یکی دیگر از انتقاد و گلایه‌های این معلمان، به‌کارگیری و استخدام فرهنگیان بازنشسته بود و نسبت به جایگزین کردن نیروهای بازنشسته بجای خود معترض بودند.

تجمع کارکنان نیروگاه رامین اهواز 

به گزارش عصر جنوب، امروز جمعه ۱۴ شهریور ۹۹، جمعی از کارکنان نیروگاه رامین اهواز، در مصلی نمازجمعه این شهر دست به تجمع اعتراضی زدند. 

معترضان علت اجتماع خود را اعتراض به فروش این نیروگاه عنوان کرده و گفتند: “خصوصی‌سازی و فروش نیروگاه، هفت‌تپه دیگری را رقم خواهد زد.”

Share: