دستکم ۵ تجمع اعتراضی برگزار شد

روز گذشته و امروز، جمعی از مالباختگان موسسه کاسپین در مقابل حوزه ریاست قوه قضاییه در تهران، شماری از مالباختگان سایت طلای ثامن در بولوار کشاورز تهران، تعدادی از اهالی روستای “کوچک یورت شیخان”در جاده این روستا، گروهی از ساکنان روستای محمدآباد گرگان در اتوبان گرگان به آق قلا و شماری از کارگران مجتمع کشت و صنعت هفت تپه در مقابل ساختمان دفتر مدیریت این شرکت، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

روز شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸، جمعی از مالباختگان موسسه کاسپین در تهران، نسبت به برآورده نشدن مطالبات خود، در مقابل حوزه ریاست قوه قضاییه، دست به تجمع اعتراضی زدند.

اعتراض سپرده گذاران موسسه‌های مالی و اعتباری از حدود سه سال پیش آغاز شد و دولت و بانک مرکزی پرداخت مطالبات سپرده گذاران از طریق بانک‌های دولتی و خصوصی را متعهد شدند.

بر اساس ادعای بانک مرکزی تا به حال مطالبات بیش از ۹۵ درصد سپرده گذاران پرداخت شده است.نمایشگر ویدیو00:0000:49

تجمع مالباختگان سایت طلای ثامن

روز شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸، شماری از مالباختگان سایت طلای ثامن، در اعتراض به برآورده ‌نشدن مطالبات خود، در بولوار کشاورز تهران به سوی ساختمان قوه قضائیه، تجمع و راهپیمایی اعتراضی کردند.

این افراد در اعتراض به برآورده ‌نشدن مطالبات و مجوزهای داده شده به این موسسه و عدم نظارت و پاسخگویی و درخواست تسریع در روند رسیدگی به پرونده اقدام به برگزاری تجمع کردند.نمایشگر ویدیو00:3301:20

تجمع اهالی روستای “کوچک یورت شیخان”

روز گذشته، ۵ فروردین‌ماه ۱۳۹۸، تعدادی از اهالی روستای “کوچک یورت شیخان” در اعتراض عدم رسیدگی به جاده های این روستا تجمع کردند.

یکی از معترضان در این خصوص گفت: “یکی از اهالی این روستا که یک خانم بود، به دلیل عدم مناسب سازی جاده های این روستا در حوادث رانندگی جان خود را از دست داد”.

روستای کوچک یورت شیخان در ۶ کیلومتری شرق گنبد کاووس واقع شده است

تجمع اهالی روستای محمدآباد گرگان

گروهی از ساکنان روستای محمدآباد گرگان، واقع در استان گلستان، در اتوبان گرگان به آق قلا دست به تجمع اعتراضی زدند.

این افراد به عدم مناسب سازی این جاده و جان باختن یکی از اهالی این روستا، معترض هستند.

روستای محمدآباد گرگان در ۴ کیلومتری شمال شهرستان گرگان استان گلستان و در مسیر جادهٔ آق قلا قرار گرفته‌است.

تجمعکارگران مجتمع کشت و صنعت هفت تپه

به گزارش سندیکای کارگران هفت تپه، امروز شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸، شماری از کارگران مجتمع کشت و صنعت هفت تپه، برای ششمین روز متوالی در اعتراض به تعدیل ۲۰ نفر از همکارانشان، دست از کار کشیده و در مقابل ساختمان دفتر مدیریت این شرکت دست به تجمع زدند.

گفتنی است که دور جدید اعتصاب و اعتراض کارگران مجتمع کشت و صنعت هفت تپه، به دلیل اخراج ۲۰ تن از همکارانشان آغاز شده است

هرانا

Share: