دستکم ۶ تجمع اعتراضی برگزار شد

طی روز گذشته و امروز دوشنبه ۱۳ بهمن‌ماه، شماری از کارکنان پارس جنوبی در مقابل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، شماری از کارگران روزمزد زاهدان در مقابل ساختمان تامین اجتماعی این شهر، تعدادی از خبرنگاران و فعالان اجتماعی شهرستان ارومیه در مقابل بیمارستان جامع زنان این شهر، جمعی از مالباختگان شهرک نگین اصفهان در این شهر، شماری از سهامداران شرکت تعاونی مسکن جماران در مقابل شهرداری تبریز و جمعی از متقاضیان مسکن مهر گلبار در مقابل اداره تعاون مشهد، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

هرانا به نقل از مهر، امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹، شماری از کارکنان پارس جنوبی با حضور در مقابل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، خواستار رسیدگی به وضعیت استخدامی و حقوقی خود شدند.

از جمله مهمترین خواسته های کارکنان معترض سازمان منطقه ویژه پارس می‌توان به حذف مدت موقت و تبدیل وضعیت و همسان سازی حقوق (مطابق تبصره ۳ ماده ۲۹ برنامه ششم)، پرداخت آیتم‌های کارمندان وزارت نفت (مطابق ابلاغیه وزیر نفت) و اجرای بند سیاست‌های کلی نظام اداری، اشاره کرد.

تجمع کارگران روزمزد زاهدان

به گزارش رسانک، امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹، شماری از کارگران روزمزد زاهدان با برگزاری تجمع اعتراضی در مقابل ساختمان تامین اجتماعی این شهر خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

این کارگران دلیل تجمع خود اعتراض به بیکاری، نداشتن ثبات شغلی و حق بیمه عنوان کردند.

تجمع خبرنگاران و فعالان اجتماعی ارومیه

به گزارش ایلنا، امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹، تعدادی از خبرنگاران و فعالان اجتماعی شهرستان ارومیه در اعتراض به نامگذاری بیمارستان جامع زنان ارومیه به نام همسر رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مقابل این بیمارستان تجمع کردند.

تجمع کنندگان با پلاکاردهایی که در دست داشتند به نامگذاری این بیمارستان به نام همسر رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه اعتراض کرده و خواهان تغییر نام هر چه سریعتر این بیمارستان شدند.

همچنین تجمع کنندگان با پیشنهاد نام‌های «مادر» و «شهدای- سلامت» از مسئولان درخواست تغییر نام این بیمارستان به یکی از اسامی پیشنهادی را مطرح و مخالفت خود با موروثی کردن امکانات دولتی را اعلام کردند.

تجمع متقاضیان مسکن مهر گلبار

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹، جمعی از متقاضیان مسکن مهر گلبار در مقابل اداره تعاون مشهد تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، با وجود گذشت ۱۳ سال منازل متقاضیان مسکن مهر گلبار تحویل داده نشده و آن ها کماکان در بلاتکلیفی به سر میبرند.

Share:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *