زنان زندانی سیاسی: در انتخابات شرکت نکنید

۱۲ تن از زنان زندانی سیاسی، در بیانیه‌ای خواهان تحریم انتخابات مجلس شده‌اند. به گفته آنها جمهوری اسلامی همواره نظامی استبدادی بوده که می‌کوشد با «انتخابات» خود را دموکراتیک نشان دهد.

در بیانیه این زندانیان سیاسی آمده است که در جمهوری اسلامی با «تشکیل و حفاظت از سلطنت مطلقه دینی (ولایت فقیه) حق حاکمیت و انتخاب مردم ایران غصب شد و به سرقت رفت.»

آنها تاکید کردند که «مجلس شورای اسلامی» امروزه «نه نهادی دموکراتیک بلکه عنصری سراسر ضدمردمی و تمام و کمال در خدمت حاکمیت است.»

امضا کنندگان این بیانیه تاکید کردند که مردم ایران در شورش‌ها و قیام‌های پیاپی «آرای واقعی و بی‌بازگشت خود را از دی‌ماه ۹۶ تا قیام خونین آبان‌ماه ۹۸ و پس از آن با جان برکفی در خیابان‌ها به صدای رسا اعلام کرده‌اند.»

زنان زندانی با تأکید بر این که «این نظام و انتخابات‌هایش تنها بر خون میلیون‌ها جوان بی‌گناه استوار گشته» است، نوشتند: «برماست که انتخاباتشان را برای خودشان بگذاریم و در میدان واقعی انتخابات مردمی باقی بمانیم. هرکسی که پای صندوق‌های رای می‌رود اثر انگشتش بر روی ماشه اسلحه‌ای که به سمت جوانان انقلابی شلیک می‌شود ثبت خواهد شد و نشان تاییدی بر نظام حاکم و جنایاتش می‌باشد.»

Share: