سه عضو سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به پلیس امنیت احضار شدند

داود رضوی، عطا باباخانی و علی قربانیان، از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، طی ابلاغیه‌ای به پلیس امنیت تهران احضار شدند. در این احضاریه از این شهروندان خواسته شده که روز شنبه ۲۵ بهمن، جهت رسیدگی به اتهامات مطروحه در پلیس امنیت حاضر شوند.

به نقل از سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، داود رضوی، عطا باباخانی و علی قربانیان، اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، با ابلاغیه شعبه دوم دادسرای اوین، به پلیس امنیت تهران، احضار شدند.

بر اساس این گزارش، این شهروندان پس از حضور در تجمع بازنشستگان در مقابل مجلس، توسط پلیس امنیت به صورت تلفنی احضار شدند و در روزهای گذشته نیز ابلاغیه‌ای برایشان ارسال شده است.

در این احضاریه از این شهروندان خواسته شده که روز شنبه ۲۵ بهمن، جهت رسیدگی به اتهامات مطروحه در این دادسرا حاضر شود.

عطا باباخانی طی هفته گذشته نیز در پرونده ای دیگر به اتهام برهم زدن امنیت کشور به ستاد خبری پلیس اطلاعات و امنیت استان البرز احضار شد.

عطا باباخانی و داود رضوی پیشتر در تاریخ آذرماه ۱۳۹۸، به همراه ۱۵ تن از اعضای سندیکای شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه توسط پلیس امنیت اخلاقی احضار و در تیرماه سال ۱۳۹۹، قرار منع تعقیب توسط شعبه دوم دادسرای امنیت اوین، برای آنها صادر شده بود.

این سه شهروند از بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی هستند.

Share:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *