بنیاد کمک‌رسانی دکتر آیدا رستمی

«حامی مجروحان و محرومان»

آن‌چه که حضور معنوی دکتر آیدا رستمی را در ایران به یک ضرورت مبرم تبدیل کرده است، شایستگی‌های او در زندگی کوتاه، ولی پُربارش بوده است.

نیت این فراخوان بیان شرح حال او نیست، ولی در این‌جا نکته مهمی از او لازم به ذکر است. خدمات شایان دکتر آیدا رستمی برای کمک به مجروحان بقدری شفاف و بی‌خلل بوده که در عین جوانی، وصیت خود را برای دفن جسدش در محل ولادتش گرگان، در صورت کشته‌شدن در میدان کار و مبارزه، به مادرش اعلان کرده بود.  و همین واقعیت، جای هیچ شبهه‌ای در عشق عمیق او به مردم و کمک به زخمی‌های راه آزادی باقی نمی‌گذارد. او در جایی که احتمال چنین خطری را می‌دیده، ولی با عزم راسخ به خدمت رایگان خود در منزل‌های مجروحین که برای حذر از دستگیری، از رفتن به بیمارستان‌ها خودداری می‌کردند، ادامه می‌داده است.

زنده یاد دکتر آید رستمی تا روزی که توسط مزدوران رژیم ملا ربوده، بشدت شکنجه و کشته شود، بی‌دریغ به مداوای مجروحان راه استقلال، آزادی و عدالت اجتماعی می‌پرداخت و این اوج انسان‌دوستی، بدون شک پایه اصیل قهرمانی او شده، و وی را به ستاره همیشه درخشان سپهر ایران تبدیل کرده است. 

حمایت از حضور معنوی او در جامعه، حال، وظیفه اعضای دیگر جامعه می شود. 

هویت ملل، درخشش ای‌چنین ستاره‌هایی در عرصه جوامع هستند. و این چنین شخصیت‌هایی الهام‌بخش نویسندگان، شعرا و هنرمندان جامعه شده و موجب اعتلای هرچه بیش‌تر باورهای انسان‌دوستانه در جوامع می‌شوند. 

بعد از درج سروده ستایش یک قهرمان، سرود آیدا، در سایت اشتراک، مدیر مسئول سایت، آقای آمادور نویدی، ایده ای را مطرح کردند، و این‌که سی دی این سروده را برای کمک به مجروحان اعتراضات اخیر بفروش برسانیم. 

نظر ایشان بسیار پسندیده بود و طبیعتا مورد قبول واقع شد. برای این کار ایشان شماره حساب بانکی خود در سیدنی – استرالیا را پیش‌نهاد کردند. 

از تمام هم‌وطنان در سراسر کره خاکی تقاضا می شود، سرود آیدا را از سایت 

لود کنند و هرقدر که مایلند به حساب:

Commonwealth Bank of Australia

Account’s Name: A. Navidi

PBS: 062125

Account number:  10081204

06212510081204

 واریز نمایند. 

 و البته پرداخت‌ها که با نظارت حداقل 3 نفر خواهد بود، در سایت اشتراک به اطلاع عموم خواهد رسید. 

و هم‌وطنان ارجمند در سراسر ایران و خارج نیز می‌توانند با لود سرود از آدرس‌ بالا، اعانه‌های خود را به نام زنده یاد دکترآیدا رستمی جمع‌آوری و برای کمک به مجروحین شهر و روستای خود ارائه دهند. و بدین صورت،

بنیاد کمک‌رسانی دکتر آیدا رستمی«حامی مجروحان و محرومان» 

به این صورت، با همت عالی ملت ایران، تاسیس شده و حضور معنوی دکتر آیدا رستمی برای همیشه در جامعه ایران حفظ خواهد شد. اگر رژیم ملا برای چند صباحی طولانی کردن عمر ننگینش به ملایان زن‌ستیز، نوکر و دست‌نشانده اجنبی، نیاز به کشتن زنان و مردان شجاع و قهرمان ایران را دارد، ملت ایران با تاسیس سراسری بنیاد آیدا رستمی به قهرمانان خود زندگی ابدی می‌بخشد. 

ایجاد بناهایی در سراسر ایران با نام  بنیاد کمک‌رسانی زنده دکتر یاد رستمی «حامی مجروحان و محرومان»،

 از برنامه‌های آتی ملت ایران خواهد بود. 

زنده باد مردم ایران

زنده باد یاد و خاطرۀ قهرمانان دلاور ایران