در یک حادثه دلخراش ۲ کودک کاسبکار (سوختبر) بر اثر آتش‌سوزی در یک انبار نگهداری بنزین جان باختند. در این حادثه ناگوار یک کودک کار دیگر به شدت دچار سوختگی شد که به بیمارستان منتقل شد. این ۳ کودک کاسبکار به سوختبری اشتغال داشتند.

بامداد روز چهارشنبه ۲۵ خردادماه ۱۴۰۱، در یک حادثه دلخراش بر اثر آتش سوزی در یک انبار نگهداری بنزین ۳ کودک کاسبکار (سوختبر) کشته و زخمی شدند. این انبار در روستای مرزی هانی‌گرمله از توابع بخش نوسود قرار داشت.

یک تن از آنها به‌نام «میلاد کریمی» ۱۸ ساله فرزند عثمان، که در دم جانباخته است. کودک دیگر به‌نام «پویا محمدعزیزیان» ۱۶ ساله فرزند موسی که در حین انتقال به بیمارستان شهرستان پاوه جان خود را از دست داد. همچنین، کودک کاسبکار سوختبر دیگر به‌نام سوران علی‌محمدی ۱۶ ساله به شدت دچار سوختگی شد و هم‌اینک در بیمارستان قدس شهر پاوه تحت مراقبت‌های پزشکی قرار دارد.

در گزارش منابع مطلع محلی آمده است، بر اثر آتش‌سوزی در یک انبار نگهداری بنزین، یک خودرو به‌طور کامل سوخت و ۳ نوجوان نیز دچار سوختگی شدند.

پیکر ۲ کودک کاسبکار (سوختبر) میلاد کریمی و پویا  محمدعزیزیان پس از طی مراحل قانونی از سردخانه بیمارستان قدس شهرستان پاوه برای خاکسپاری به گورستان این روستا منتقل شد.

روستای هانی‌گرمله در نقطه صفر مرزی واقع شده و با ۳۵۰ خانوار بیش از هزار و ۳۰۰ نفر جعیت دارد.

این سه کاسبکـار نوجوان هر سه اهل روستای هانی‌گرمله از توابع نوسود هستند که در منطقه صفر مرزی واقع شده است.