مرگ و مصدومیت ۱۰ کارگر

جان‌باختن سه نفر و مصدومیت یک شخص دیگر در بستان‌آباد

خبرگزاری ایسنا، روز پنجشنبه ۲۷ شهریورماه در یک خبر از حوادث کارگری ، از مرگ سه نفر در عصر آن روز بر اثر گازگرفتگی در مخزن روغن سوخته در روستای گورچین بستان‌آباد استان آذربایجان شرقی خبر داد.

گزارش‌ها حاکی است که این افراد برای کمک به اولین فرد گرفتار، وارد مخزن شده بودند.

در این حادثه سه مرد ۵۴، ۳۲ و ۳۵ ساله حین تمیز کردن مخزن حاوی روغن سوخته جان باختند و یک نفر هم راهی بیمارستان استاد شهریار بستان‌آباد شد.

مرگ یک کارگر در ساوجبلاغ

به گزارش پایگاه خبر رسانی رکنا، روز پنجشنبه ۲۷ شهریورماه، مردی ۶۰ ساله در اثر سقوط از درخت گردودر یکی از روستاهای منطقه گلسار شهرستان ساوجبلاغ جان باخت.

این فرد در حال چیدن گردو در بالای درخت بوده که به دلیل شکسته شدن شاخه زیرپایش، از بالا به پایین سقوط کرده و به دلیل شدت ضربه وارده در دم جان باخته است. برادر وی موضوع را به کلانتری گلسار اطلاع می‌دهد

جان باختن دو کارگر و مصدومیت دو تن دیگردر حوادث کارگری آبعلی

به گزارش خبرگزاری ایلنا از حوادث کارگری در آبعلی، صبح روز چهارشنبه ۲۶ شهریور ۹۹، ریزش آوار خاکبرداری به داخل یک کانال تاسیساتی در مجتمع برف‌شهر آبعلی در شهرستان دماوند، منجر به مرگ دو کارگر شد.

در گزارش جزئیات این حادثه آمده است، زمانی که دو کارگر در داخل کانال یاد شده مشغول کار بودند، به علت سست بودن و دست ریز بودن خاک، ناگهان کانال روی آن‌ها ریزش کرد و زیر آوار مدفون شدند که متاسفانه هر دو در محل جان باختند.

در خبر دیگری که پایگاه اطلاع‌رسانی رکنا مخابره کرده است از مصدومیت دو تن دیگر نیز یاد شده است. لازم به ذکر است که شهر آبعلی از توابع شهرستان دماوند در استان تهران است.

جان باختن یک کارگر در پی سقوط سازه فولادی بر روی کارگران در کرمان

به گزارش ایلنا در روز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه، در حادثه کارخانه شکوفا صنعت پویا در کرمان، یک کارگر با هویت محمدرضا عسکری‌زاده جان باخت.

علت مرگ این کارگر، فرود آمدن یکی از سازه‌های فولادی در حین ساخت بر روی کارگران بوده است؛ بقیه کارگران توانستند از حادثه خود را نجات دهند؛ اما یکی از کارگران در این حادثه جان باخت.

Share: