مرگ و مصدومیت ۱۱ کارگر

جان‌باختن یک کارگر در شهرستان آران و بیدگل

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی رکنا از حوادث کارگری روز یکشنبه ۱۶ شهریورماه، یک کارگر در اثر سقوط از دیوار یک ساختمان در روستای محمدآباد از توابع شهرستان آران و بیدگل جان خود را از دست داد.

این کارگر ۴۵ سال سن داشت و تبعه کشور افغانستان بود که هنگام کار از بام ساختمان سقوط کرد و براثرصدمات زیاد و شدت ضربات جان باخت.

مرگ یک کارگر در ایلام در اثر برق‌گرفتگی

به گزارش خبرگزاری مهر، یک کارگر ۱۹ ساله روز دوشنبه ۱۷ شهریورماه بر اثر برق گرفتگی حین انجام کار در شهرستان ایلام جان سپرد.

برابر اعلام شاهدان عینی، یکی از کارگران ساختمانی، حین انجام کار در یک آپارتمان با کابل فشار قوی مجاور ساختمان برخورد کرده و دچار برق گرفتگی شده است.

این کارگر جوان ۱۹ ساله به علت شدت جراحات وارده در اثر برق گرفتگی در دم فوت کرد. جسد متوفی توسط عوامل امدادی به پزشکی قانونی منتقل شد.

مرگ ۳ کشاورز در بندر لنگه

در خبری دیگر از حوادث کارگری خبرگزاری صداوسیما، گزارش کرد که روز دوشنبه ۱۷ شهریورماه سه کشاورز در روستای گزیر شهرستان بندر لنگه به دلیل گاز گرفتگی جان خود را از دست دادند.

این کشاورزان با انتقال موتور سیار بنزینی به داخل چاه برای لایروبی دچار گازگرفتی شدند. در این حادثه چهار کشاورز حضور داشتند که سه نفر آن‌ها به دلیل گاز گرفتگی شدید جان خود را از دست دادند و حال عمومی یک نفر دیگر خوب است.

مرگ یک کارگر در پیشوا

به گزارش رکنا، روز یکشنبه ۱۶ شهریورماه، برق گرفتگی یک کارگر ۳۱ ساله که در یک ساختمان نیمه کاره در شهر پیشوا در استان تهران کار می‌کرده است، منجر به مرگ وی می‌شود.

در توضیح جزئیات این حادثه آمده است که این کارگر در حال جابه جایی میلگرد‌ها از پنجره بوده که براثر برخورد با سیم برق، دچار برق گرفتگی شده و بر اثر شدت جراحات وارده در محل کار، جان خود را از دست داده است.

مصدومیت ۳ کارگر از جمله یک کودک کار در کرج

به گزارش خبرگزاری فارس، ظهر روز شنبه ۱۵ شهریورماه، ۳ کارگر از جمله یک کودک کار، بر اثر سقوط میلگرد در ساختمانی نیمه کاره در باغستان کرج واقع در استان البرز، دچار مصدومیت شدند.

مصدومین سه نفر آقا ۱۶، ۲۷ و ۵۵ ساله بودند که به بیمارستان منتقل شدند.

مرگ یک کشاورز در سروآباد

در روزهای اخیر یک کارگر سالخورده با هویت غفور امینی 85 ساله و اهل روستای ده‌رکی از توابع شهرستان سروآباد کردستان در حین انجام کار کشاورزی توسط دستگاه خرمن‌کوب دچار حادثه شد و جان باخت.

جان باختن یک کشاورز در اشنویه

همچنین یک شهروند دیگر با هویت قادر بهرامیان اهل روستای گندویله از توابع شهرستان اشنویه درحین کار در باغ خود دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد.

Share: