مرگ و مصدومیت ۵ کارگر در شهرهای آزادشهر، اشتهارد، تهران و ساری

مرگ یک کارگر در اثر ریزش دیوار در آزادشهر

بر پایه گزارش خبرگزاری مهر از یکی از حوادث کار در شهرستان آزادشهر، بعد از ظهر روز چهارشنبه ۲۵ تیرماه ۹۹، ریزش دیوار بر روی یک کارگر در این شهرستان منجر به مرگ او شد.

این کارگر ۴۵ ساله که در حال پی کنی بوده، بر اثر ریزش دیوار بتنی همسایه فوت کرده است. جسد کارگر متوفی پس از بیرون کشیدن از زیر آور تحویل سردخانه آزادشهر شده است.

مصدوم شدن یک کارگر در حوادث کار در شهرک صنعتی اشتهارد

بنا به گزارش خبرگزاری ایلنا، در همان روز، کارگری ۳۸ ساله در شهرک صنعتی اشتهارد حین کار با دستگاه بسته بندی میلگرد دچار سانحه و آسیب شدید از ناحیه دست، شکم و قفسه سینه می‌شود. مصدوم به بیمارستان اشتهارد و با توجه به شرایط بیمار که نیاز به عمل جراحی داشت، با اورژانس هوایی البرز به بیمارستان البرز منتقل شد.

شهرک صنعتی اشتهارد در منتهی الیه غرب استان تهران در ۷۰ کیلومتری جنوب غربی شهر کرج در جاده کرج ـ بوئین زهرا و مرز شهرستان بوئین زهرا در استان قزوین واقع است.

جان‌باختن یک کارگر در اثر ریزش محل احداث چاه در تهران

به گزارش خبرگزاری ایسنا، عصر روز چهارشنبه ۲۵ تیرماه، یک کارگر، در پی ریزش آوار محل احداث چاه جدید در یک پروژه ساختمانی، واقع در خیابان بهشتی، خیابان سهروردی تهران جان خود را از دست داد.

این کارگاه ساختمان در مرحله فونداسیون قرار دارد و کارگری حدودا ۲۳ ساله از اتباع کشور افغانستان حین حفر چاهی به عمق حدود ۱۱ متر در زیر آوار محبوس می‌شود.

با گذشت بیش از ۱۸ ساعت از شروع عملیات نجات این کارگر، پیش از ظهر روز پنجشنبه عوامل آتش نشانی موفق به یافتن این کارگر جوان شده و جسم بی جان او را از زیر آوار خارج کردند.

مصدوم شدن یک کارگر شهرداری در اثر تصادف در تهران

روز پنجشنبه ۲۶ تیرماه، یک کارگر شهرداری در اثر تصادف یک دستگاه خودرو با کارگران شهرداری در حال کار در مسیر غرب به شرق بزرگراه خرازی تهران، مصدوم شد. در این حادثه راننده خودرو جان خود را از دست داد و سرنشین خودرو نیز مصدوم شد.

جان‌باختن یک کارگر در پی انفجار کپسول اکسیژن در ساری

بنا به گزارش رکنا از یک مورد از حوادث کار در ساری، صبح روز سه‌شنبه ۲۴ تیرماه، یک کارگر ۴۷ ساله کارخانه شن و ماسه در مسیر جاده تاکام به کیاسر ساری در اثر انفجار کپسول اکسیژن جان باخت.

Share: