مرگ و مصدومیت ۶ دانش آموز در پی واژگونی نیسان در ایرانشهر

روز گذشته، یک خودرو نیسان در مسیر روستای خیرآباد به ایرانشهر که حامل شش دانش آموز بود واژگون شد. در اثر این حادثه ۵ دانش آموز مصدوم شدند و ۱ دانش آموز جان باخت.

به نقل از کمپین فعالین بلوچ، روز گذشته ۴ آبان‌ماه ۱۳۹۸، یک دستگاه نیسان زامیاد که به عنوان سرویس دانش آموزان استفاده می‌شد، واژگون شد.

در پی این حادثه که حوالی ۷ صبح، در منطقه سه راهی علیزاده شهرستان ایرانشهر اتفاق افتاد، یک دانش آموز در اثر شدت جراحات جان باخت و ۵ دانش آموز دیگر نیز مصدوم شدند.

هویت دانش آموز فوت شده “ابوذر برهانزهی” عنوان شده است.

داود گلی مدیراداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان پیرو خبر منتشر شده در خصوص واژگونی خودرو در شهرستان ایرانشهر گفت: صبح شنبه ۴ /۸ / ۹۸در پی واژگونی خودروی شخصی وانت زامیاد حامل دانش آموزان در مسیر روستای خیرآباد به ایرانشهر متاسفانه به دلیل ناتوانی راننده در کنترل خودرو و سرعت غیر مجاز یک نفر کشته و ۵ نفر مجروح شدند.

او  افزود:در این سانحه تلخ به دلیل شدت جراحات وارده دانش آموز ابوذر برهانزهی در دم فوت و ۴دانش آموز به نام‌های شعیب نایگونی، جعفر بلوچی، خدایار آهورانی و مهدی کلکلی به همراه راننده مجروح وبه بیمارستان خاتم الانبیا (ص) ایرانشهر منتقل شده اند.

محمود ناصح رئیس اورژانس پیش بیمارستانی ایرانشهر در این خصوص گفت: واژگونی خودروی وانت زامیاد سرویس مدرسه حامل دانش آموزان در محور روستایی ایرانشهر به خیرآباد یک کشته و ۵ مجروح برجای گذاشت.

شهرستان ایرانشهر یکی از شهرستانهای استان سیستان و بلوچستان است.

Share: