مرگ و مصدومیت ۷ کارگر درآوج، قزوین، دره‌شهر، خرمدشت، تهران، سلیمانیه و پاوه

جان باختن یک کارگر در اثر سقوط از بالای درخت در شهرستان آوج قزوین

به گزارش رکنا از حوادث کارگری در روز چهارشنبه ۲ مهر ۹۹، یک کشاورز ۵۳ ساله‌ در بخش آبگرم از توابع شهرستان آوج در استان قزوین از بالای درخت سقوط کرد و جان باخت.

این کارگر در باغات روستای ارتش آباد برای چیدن گردو به بالای درخت ۶ متری رفته بود، که از روی درخت سر خورده و جان می‌بازد.

جان باختن یک کارگر مقنی در حوادث کارگری ، قزوین

بنا به گزارش کارگر آنلاین از یکی دیگر از حوادث کارگری در ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه دوم مهرماه، یک کارگر جوان ۲۶ ساله‌ حین کار در گاراژی در میدان تهران قدیم به درون چاه سقوط کرد.

پس از خارج کردن این فرد از درون چاه، عملیات احیا بر روی او موفقیت آمیز نبود.

این کارگر مقنی برای لایروبی چاه گاراژ رفته بود که به دلیل در اختیار نداشتن تجهیزات حفاظت فردی واژگون شده و در داخل چاه سقوط می‌کند.

جان‌باختن یک کارگر شهرداری دره‌شهر در اثر تصادف

به گزارش دریافتی، ظهر روز سه‌شنبه اول مهرماه ۹۹، یک کارگر شهرداری دره‌شهر با هویت یدالله اشنودی در یکی از حوادث کارگری حین کار جان باخت.

این کارگر شهرداری در اثر تصادف و برخورد با دستگاه پرس‌کن ماشین حمل زباله در حین خدمت، جان خود را از دست داده است.

کارگر متوفی که حدود ۴۰ سال سن داشت، در بخش خدماتی شهرداری دره‌شهر مشغول به کار بود. وی اهل شهرستان آبدانان در استان ایلام و ساکن دره‌شهر بود.

حوادث کارگری – مرگ یک کارگر در اثر سقوط از ارتفاع در خرمدشت کرج

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی رکنا، روز سه‌شنبه اول مهرماه، یک کارگر چوب بری ۳۴ ساله در حین خالی کردن بار چوب در منطقه خرمدشت کرج از ارتفاع سقوط کرده و پس از انتقال به مراکز درمانی جان باخت.

مصدومیت یک آتش‌نشان در جنوب تهران

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در عملیات خاموش کردن آتش سوزی گسترده‌ای که شامگاه دوشنبه ۳۱ شهریور در کارخانه میهن در تهران رخ داد، یکی از عوامل آتش نشانی اسلام‌شهر دچار مصدومیت شد.

مرگ یک کارگر سقزی در سلیمانیه عراق

بنا به گزارش سازمان حقوق‌بشری هه‌نگاو، روز دوشنبه ۳۱ شهریورماه ۹۹، یک کارگر اهل سقز با هویت یاسین امین‌خانی، در حین کار آلماتوربندی در شهر سلیمانیه عراق دچار برق‌گرفتگی شد و جان خود را از دست داد.

لازم به ذکر است که به دلیل بیکاری فراگیر در مناطق کردنشین غرب کشور، شمار زیادی از شهروندان این مناطق برای کار به اقلیم کردستان مسافرت می‌کنند.

مرگ یک کشاورز در پاوه

به گزارش پایگاه خبری هزار ماسوله پاوه، یک کشاورز ۵۳ ساله پاوه‌ای در هنگام برداشت گردو به علت سقوط از بالای درخت جان باخت.

یک شهروند با نام محمد سلیم لطفی از اهالی روستای دره‌بیان پاوه در هنگام برداشت گردو از درخت  سقوط می کند و به شدت دچار جراحت می‌شود.

پس از وقوع این حادثه، او را به بیمارستان طالقانی کرمانشاه منتقل می‌کنند اما بر اثر شدت جراحات وارده جان می‌سپارد.

این حادثه در چند روز اخیر و در هنگام برداشت گردو از باغات شهرستان اتفاق افتاده است. لازم به ذکر است که برداشت گردو در باغات شهرستان پاوه، هر ساله از ۲۰ شهریور ماه تا اواخر مهر ماه ادامه دارد.

Share: