مرگ و مصدومیت ۷ کارگر در شاهرود

مرگ و مصدومیت ۳ کارگر ساختمانی در شاهرود

روز جمعه ۲۰ تیر ۹۹، سه کارگر ساختمانی در یکی از حوادث کار در شاهرود دچار کشته و مصدوم شدند. در این حادثه یک کارگر جان خود را از دست داد و دو تن دیگر مصدوم شدند.

در این خبر آمده است که سه کارگر ساختمانی ساعت ۹:۴۵ صبح روز جمعه ۲۰ تیرماه، در حالی که مشغول تخریب ساختمان مدرسه حافظ بیارجمند در شاهرود بودند، بر اثر ریزش آوار بر روی آنها، دچار حادثه شدند.

مصدومیت یک کودک کار در اثر سقوط از ساختمان نمیه‌کاره در اصفهان

در خبر دیگری از حوادث کار آمده است که سقوط از ارتفاع ۵ متری در یک مجتمع تجاری نیمه کاره در حال ساخت در اصفهان در روز پنجشنبه ۱۹ تیرماه، یک کودک کار ۱۶ ساله را راهی بیمارستان کرد.

بر اساس گزارش صدا و سیما، یک کارگر نوجوان عصر روز پنجشنبه ۱۹ تیرماه ۱۳۹۹، به دنبال سقوط از ارتفاع ۵ متری (طبقه دوم) یک ساختمان نیمه کاره در حال ساخت در نزدیکی متروی میدان علیخانی اصفهان دچار مصدومیت شد.

این کودک کار که از ناحیه کمر و کتف آسیب دیده بود، به مراکز درمانی منتقل شد.

مرگ جوان ۲۱ ساله در پی واژگونی تراکتور در محور فرعی بویین، میاندشت ـ خوانسار

به گزارش ایلنا، در تاریخ ۱۸ تیرماه، راننده ۲۱ ساله یک دستگاه تراکتور که در محور فرعی «بویین، میاندشت ـ خوانسار» واژگون شده بود، فوت کرد.

در این حادثه یک دستگاه تراکتور کشاورزی واژگون شده که متاسفانه راننده ۲۱ ساله آن جان خود را از دست می‌دهد.

مصدومیت ۲ نفر در اثر آتش‌سوزی و انفجار در یک کارگاه تولید نخ در حوادث کار در آذربایجان شرقی

به گزارش ایلنا در تاریخ ۱۹ تیرماه، ۲ نفر به دلیل آتش‌سوزی و انفجار مخزن گازوییل در یک کارگاه تولید نخ مصدوم شدند. این حادثه در یک کارگاه تولید نخ در آناخاتون ـ ورودی ۱ در استان آذربایجان شرقی رخ داده است.

Share: