مرگ و مصدومیت ۸ کارگر در شهرهای اصفهان، تهران، سنندج ، تبریز و دهگلان

مصدومیت یک کارگر در اصفهان

گزارش خبرگزاری ایلنا از حوادث کارگری در اصفهان حاکی است که یک کارگر ساختمانی در اصفهان، روز جمعه ۱۴ شهریور ماه ۹۹، بر اثر سقوط از ارتفاع ۱۴ متری، دچار آسیب‌دیدگی شدید شده است.

این کارگر ۳۲ ساله به هنگام کار در یک پروژه در حال ساخت در «شهرک شهید کشوری» اصفهان مصدوم شده است.

مرگ یک کارگر در اثر برق‌گرفتگی در تهران

به گزارش رکنا، ساعت ۱۲:۴۵ دقیقه روز جمعه ۱۴ شهریورماه ، یک کارگر در شهرک ۱۵ خرداد پیشوا واقع در تهران، بر اثر برق گرفتگی جان سپرد.

بر اساس این گزارش، کارگر متوفی در حال جابه‌جایی میلگرد بود که یک سر آن از پنجره به کابل فشار قوی برخورد می‌کند. شدت برق گرفتگی به حدی بوده که به مرگ این کارگر ۳۰ ساله منتهی می‌شود.

مرگ و مصدومیت ۳ کارگر در اثر آور شدن ساختمان بر روی سرشان در سنندج

به گزارش رکنا، روز جمعه ۱۴ شهریورماه ۱۳۹۹، در اثر آوار شدن سقف یک خانه در حال ساخت در محله عباس‌آباد شهرستان سنندج بر سر کارگران، یک کارگر جان خود را از دست داد و دو کارگر دیگر مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

مصدومیت یک کارگر در تبریز

همزمان رکنا در گزارشی دیگری از حوادث کارگری نوشته است که در تبریز، دست راست یک کارگر در حین کار روغن‌کاری دستگاه خمیرزنی نانوایی، بین چرخ‌دنده دستگاه گیر کرده و دچار مصدومیت می‌شود. پس از رهاسازی دست این کارگر، او را جهت مداوا، تحویل عوامل اورژانس داده‌اند.

مرگ و مصدومیت دو کارگر در دهگلان

به گزارش کردپا، روز جمعه ۱۴ شهریورماه، یک کارگر به نام شریف ناصرآبادی اهل روستای بلبان آباد از توابع شهرستان دهگلان بر اثر ریزش دیوار جان خود را از دست داد.

این کارگر در روستای صوفی آباد دچار این حادثه شده و همچنین در این حادثه، یک کارگر دیگر به نام اکبر زیر آوار از ناحیه دو پا به شدت مصدوم شده است.

Share: