مرگ و مصدومیت ۸ کارگر

مرگ یک کارگر در مهرشهر کرج

به گزارش پایگاه اطلاع ‌رسانی رکنا از حوادث کارگری روز دوشنبه ۲۴ شهریور، یک کارگر حفاری چاه به دلیل اتصالی برق بالابر در منطقه مهرشهر شهرستان کرج فوت کرد.

مطابق این خبر یک کارگر حفاری ۳۵ ساله در حین رفتن به داخل چاه به دلیل اتصالی برق بالابر دچار برق گرفتگی شده و به داخل چاه سقوط می‌کند که منجر به مرگ وی می‌شود.

مرگ یک کارگر بر اثر سقوط درب بر روی سرش در کمال‌شهر کرج

به گزارش روز دوشنبه ۲۴ شهریورماه ایلنا، یک کارگر حین انجام کار در یک واحد صنعتی در کمال‌شهر کرج، بر اثر سقوط درب کرکره‌ای روی سرش جان باخت.

در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد این فرد حین کار به خاطر سقوط درب کرکره‌ای به سرش فوت کرده است در عین حال جسد این کارگر برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

جان‌باختن یک کارگر در معدن فرکروم منوجان کرمان در حوادث حوادث کارگری

به گزارش ایلنا، عصر روز شنبه ۲۲ شهریورماه، یک کارگر اهل رودان، شاغل در معدن فرکروم بخش منوجان در استان کرمان، حین انجام کار در اثر ریزش بخش‌هایی از معدن دچار حادثه شد و جان باخت.

مرگ و مصدومیت ۲ مامور آتش‌نشانی در زابل

به گزارش کمپین فعالین بلوچ، شب جمعه ۲۱ شهریور ۹۹، یک مامور آتش نشانی به نام وحید آتشگه ثانی از ایستگاه شماره سه زابل حین انجام ماموریت اطفاء حریق در کمربندی سیستانی در برخورد با یک دستگاه سواری پراید کشته و یکی از همکاران وی نیز زخمی شد.

مصدوم شدن ۳ امدادگر هلال احمر در زنجان

به گزارش خبرگزاری ایرنا، روز شنبه ۲۲ شهریور ۹۹، سه نفر از امدادگران جمعیت هلال احمر، در پی امدادرسانی به آسیب‌دیدگان ناشی از تصادف زنجیره‌ای در لاین جنوبی کیلومتر پنج آزاد راه زنجان ـ قزوین، بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری، مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

این حادثه رانندگی به دلیل مسدود شدن مسیر ارتباطی و تاریکی حاکم بر محل وقوع، رقم خورده است.

Share: