مرگ و مصدومیت ۸ کارگر

مرگ یک آتش‌نشان در اثر آتش سوزی در تهران

مهر از یکی از حوادث کار در تهران، وقوع آتش سوزی در شامگاه پنجشنبه ۲ مردادماه در یک واحد مغازه عرضه و فروش لوازم خانگی، واقع در خیابان شوش، خیابان صابونیان در تهران، مرگ یک آتش نشان در حین عملیات را در پی داشت.

در جریان اطفاء حریق، یکی از آتش‌نشانان در یک چاه متعلق به بالابر که ارتفاع حدود ۳ الی ۴ متر داشته سقوط می‌کند و این فرد ۲۷ ساله به دلیل شدت جراحات وارد شده جان خود را از دست می‌دهد.

مرگ یک کارگر حین حفر چاه در کرج

به گزارش خبرگزاری ایلنا، روز چهارشنبه ۱ مردادماه ۹۹، یک کارگر حفاری ۵۰ ساله در منطقه محمدشهر شهرستان کرج در حین حفر چاه دچار گازگرفتگی شده و به دلیل نداشتن دستگاه تهویه هوا، جان خود را از دست داد.

مرگ یک کارگر در ماهشهر

به گزارش ایلنا از یکی دیگر از حوادث کار ، صبح روز سه شنبه ۳۱ تیرماه ۹۹، یک کارگر با هویت حسن هندیجانی در شرکت پتروکیمیای ماناتاو واقع در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در بندر ماهشهر، بر اثر سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داد.

بر اساس این گزارش، این کارگر در حین انجام کار بر روی سقف سوله، از ارتفاع ۱۲ متری به پایین سقوط کرده و جان سپرد.

جان‌باختن ۲ کارگر در دو حادثه کاری در آذرشهر

بر اساس گزارش خبرگزاری ایرنا، روز سه‌شنبه در اثر ۲ حادثه شغلی در شهرستان آذرشهر ۲ کارگر جان باختند. در اولین حادثه که ظهر اتفاق افتاد، یک جوان ۱۸ساله‌ در شهرک سلیمی آذرشهر به علت برق گرفتگی جان خود را از دست داد

عصر روز سه‌شنبه هم کارگر ۴۵ساله‌ای در روستای قدمگاه شهرستان آذرشهر به دنبال گیرکردن در خرمنکوب جان باخت.

مرگ یک کارگر در لنگرود

به گزارش صدا و سیما در روز سه‌شنبه ۳۱ تیرماه، یک کارگر ۴۹ ساله لنگرودی در حین کار جان باخت. این کارگر ۴۹ ساله هنگام کار در کارگاه بلوک زنی در کیاکلایه لنگرود دچار برق گرفتگی شد و جان خود را از دست داد.

مصدومیت یک کارگر در تهران

بر پایه گزارش صراط، شامگاه دوشنبه ۳۰ تیرماه یک کارگر مقنی در خیابان انقلاب، خیابان ۱۲ فروردین در تهران بر اثر ریزش چاه مصدوم شد.

در جزئيات این خبر آمده است که تعدادی کارگر در طبقه منفی یک ساختمان پنج طبقه درحال حفر چاه بودند که ناگهان دهانه چاه ریزش می‌کند.

همچنین پیش از وقوع این حادثه، یک کارگر ۳۰ ساله در عمق چهار متری این چاه بدون رعایت موازین ایمنی مشغول حفر چاه بوده و دو کارگر دیگر نیز در بالای چاه حضور داشتند که ناگهان اطراف دهانه چاه به طول سه متر به عمق چهار متری فرو می‌ریزد که براثر آن یک کارگر در عمق چهار متری در زیر خاک مدفون می‌شود. دو کارگر دیگر در همان ابتدای دهانه چاه قسمتی از بدنشان در زیر خاک قرار گرفت که هردو در لحظات اولیه با کمک شهروندان از محل حادثه خارج می‌شوند. فرد مصدوم نیز پس از نجات به عوامل اورژانس قرار داده شد.

جان‌باختن یک کارگر ٢٢ ساله بر اثر سقوط دستگاه بالابر در ارومیه

روز دوشنبه ۳۰ تیرماه، یک کارگر جوان به نام محسن محمدپور ٢٢ ساله فرزند سلیم اهل روستای علیکان از توابع منطقه انزل ارومیه بر اثر سقوط دستگاه بالابر در ارومیه جان خود را از دست داد.

این کارگر در حین کار در شهرک شاهد ارومیه دچار این حادثه شده و به دلیل شدت جراحات وارده در دم جان باخته است.

جسد این کارگر جهت تکمیل تحقیقات به بیمارستانی در ارومیه منتقل و سپس به خانواده‌اش تحویل داده شد.

Share: