مرگ و مصدومیت ۹ نفر در شهرهای تکاب

مصدومیت یک کشاورز در یکی از روستاهای تکاب

به گزارش خبرگزاری ایرنا از حوادث کارگری ، روز پنجشنبه ۳ مهرماه ۹۹، یکی از کشاورزان روستای عربشاه اوریات بخش تخت سلیمان شهرستان تکاب، حین کار در یک زمین کشاورزی، دچار حادثه و مصدوم شد.

این کشاورز ۵۶ ساله هنگام فعالیت در زمین زراعی خود به داخل دستگاه خرمن‌کوب فرو رفته و از ناحیه پای راست و لگن دچار مصدومیت شدید شده است.

بر اثر این سانحه، ساق پای راست او به طور کامل شکسته و لگن وی نیز دچار جراحت شد که خون‌ریزی شدیدی به دنبال داشت. این کشاورز روستایی که وضعیت جسمی او نامناسب گزارش شده به بیمارستان تکاب و از آنجا با بالگرد به بیمارستانی در زنجان منتقل می‌شود.

روستای عربشاه اوریات در ۶۵ کیلومتری تکاب در استان زنجان واقع است.

حوادث کارگری جان باختن یک کارگر در یزد در پی سقوط از ساختمان

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی رکنا،  روز پنجشنبه، یک کارگر ساختمانی ۳۱ ساله‌ حین کار در یک ساختمان نیمه‌ساز در یزد از طبقه هفتم به پایین سقوط کرد و جان خود را از دست داد.

مرگ کارگر ساختمانی در یزد

مصدومیت شدید یک کارگر حین کار با فرز در گناباد

گزارش خبرگزاری صدا و سیما در روز پنجشنبه سوم مهرماه از حوادث کارگری حاکی‌ است که یک کارگر در گناباد هنگام کار با سنگ فرز به شدت مصدوم شد.

در این حادثه، یک مرد ۵۶ ساله هنگام کار با سنگ فرز دچار پارگی شریانی به طول حدود ۷ سانتی متر در ناحیه گردن و خونریزی مرگبار شد.

این کارگر برای پیوند عروق، توسط بالگرد اورژانس هوایی گناباد به مشهد منتقل گردید.

مصدومیت ۳ کارگر در اثر سقوط در چاه در ساوه

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی رکنا، روز پنجشنبه سوم مهرماه، ۳ کارگر  تبعه افغان که در یک واحد مسکونی شخصی مشغول حفر یک حلقه چاه بودند، به دلیل باز شدن چاه، در آن سقوط کرده و مصدوم شدند.

مصدوم شدن ۳ کارگر در سبزوار در پی ریزش دیوار

خبرگزاری صدا و سیما همچنین گزارش کرده است که روز پنجشنبه سوم مهرماه، ریزش آوار در یک‌ ساختمان در سبزوار باعث مصدوم شدن ۳ کارگر شد. این حادثه در یک ساختمان در حال ساخت در خیابان طالقانی این شهر رخ داد.

۳ کارگری که زیر آوار محبوس شده بودند پس از نجات، برای درمان به بیمارستان منتقل شدند.

Share: