مصدومیت ۱۹ کارگر در اثر واژگون شدن اتوبوس در بندر خمینی و ۳ کارگر در اثر سقوط بالابر در تهران

واژگون شدن اتوبوس حامل کارگران پتروشیمی بندر خمینی با ۱۹ مصدوم

روز دوشنبه ۱۸ آذرماه، اتوبوس حامل کارگران پتروشیمی بندر خمینی به دنبال برخورد با یک تریلی ماک واژگون شد. در پی حادثه واژگون شدن اتوبوس حامل کارگران  که در محور آبادان ـ بندر خمینی رخ داد، دست‌کم ۱۹ تن از این کارگران مصدوم شده و به بیمارستانی در شادگان، دو بیمارستان بندر خمینی و یک بیمارستان در بندر ماهشهر انتقال یافتند.

مطابق این خبر، حال برخی از مصدومان وخیم گزارش شده است. هویت کارگران مصدوم عبارت است از: ۱. شهید باوی ۵۸ ساله، ۲. منصور سامری ۶۱ ساله، ۳. محمد غبیشاوی ۵۷ ساله، ۴. وهب عبادی نژاد ۵۵ ساله، ۵.  رسول یوسفی ۵۸ ساله، ۶. سعید تمیمی ۴۷ ساله، ۷.شهید سنگوری ۶۱ ساله، ۸. محمد مکارمی ۵۳ ساله، ۹. پرویز کردزنگنه ۵۳ ساله، ۱۰. احمد قیوفی ۵۹ ساله، ۱۱. حمید سبیحاوی ۳۲ ساله، ۱۲. سنا کعبی ۳۰ ساله، ۱۳. جعفر ابراهیمی ۵۲ ساله، ۱۴. الهام سعیدی ۳۲ ساله، ۱۵. احمدرضا بابااحمدی ۵۶ ساله، ۱۶. علی طرفی ۳۱ ساله، ۱۷. عبدالحسین محمدی ۵۴ ساله، ۱۸. اسماعیل شبانکاری ۵۶ ساله، ۱۹. محمود پورفرخ ۵۷ ساله.

لازم به یادآوری است که پیشتر در تاریخ ۱۵مهرماه سال جاری نیز اتوبوس حامل کارگران شرکت نفت در استان خوزستان واژگون شد که در پی آن یکی از کارگران جان خود را از دست داد و ۲۱ تن دیگر نیز مصدوم شدند.

همچنین در پی حادثه‌ای مشابه در ساعت ۶:۲۵ دقیقه صبح روز یکشنبه ۱۰ آذرماه امسال، ۱۲ تن از کارگران شرکت کاله بر اثر برخورد مینی بوس و نیسان در ابتدای جاده هراز نرسیده به اکسین مصدوم شده و به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل انتقال یافتند.

مصدومیت ۳ کارگر در اثر سقوط بالابر در تهران

روز شنبه ۱۶ آذر ماه، حادثه سقوط بالابر در یک فروشگاه کیف و کفش در تهران منجر به مصدومیت ۳ کارگر شد. طی این حادثه این ۳ مرد، از نواحی مختلف اندام‌ها دچار مصدومیت می‌شوند.

این حادثه در یک مغازه ۳۰ متری دارای یک زیرزمین روی می‌دهد و طی آن، ۳ مرد ۴۰ تا ۴۵ ساله از قسمت مغازه به وسیله بالابر در حال رفتن به زیرزمین بودند که به یکباره بالابر به پایین سقوط می‌کند.

Share: