معوقات مزدی کارگران پیمانکاری پالایشگاه هشتم عسلویه

روز سه شنبه ۱۲ آذرماه، کارگران پیمانکاری شاغل در واحد ۱۰۸ پالایشگاه هشتم عسلویه که در فازهای ۲۰-۲۱ پارس جنوبی مشغول به کار هستند، از عدم پرداخت معوقات مزدی خود طی چهار ماه گذشته خبر دادند. همچنین حق بیمه این کارگران در اسفند ۹۷ و فروردین، شهریور، مهر و آبان ۹۸ پرداخت نشده است.

کارگران پیمانکاری شاغل در واحد ۱۰۸ پالایشگاه هشتم عسلویه که در فازهای ۲۰-۲۱ پارس جنوبی مشغول به کار هستند، از عدم پرداخت معوقات مزدی خود خبر دادند.

این کارگران که برای یکی از شرکت‌های زیرمجموعه “O۱” کار می‌کنند، در این خصوص اعلام کردند: ” ۴ ماه است که حقوق نگرفتیم. بیمه اسفند ۹۷ و فروردین ۹۸ و شهریور، مهر و آبان ۹۸ نیز به حساب تامین اجتماعی واریز نشده است و به همین دلیل در تمدید دفترچه‌های بیمه درمانی خود با مشکل مواجه هستیم”.

بر اساس این گزارش این کارگران، در حال حاضر نیز در بخش ساخت مشغول به کار هستند و از قرار معلوم، پروژه ساخت همچنان ادامه دارد.

خواجه احمدی، مدیر سایت پالایشگاه هشتم، با تکذیب این خبر در این رابطه مدعی شد: “این کارگران تعدادشان زیاد نیست و همگی حقوق‌هایشان را گرفته‌اند. حق بیمه این کارگران نیز مرتب به حساب تامین اجتماعی واریز شده است”.

Share: