نجات معجزه‌آسای دو کارگر از زیر آوار چاه و ۹ کشته و مصدوم در اثر آتش‌سوزی و ریزش دیوار

 مرگ و مصدومیت ۱۱ کـارگر در شهرهای تهران، کهریزک و دزفول

دفن شدن دو کارگر زیر خاک در اثر ریزش چاه و نجات معجزه‌آسای آنها در تهران

ساعت حوالی ۱۷روز دوشنبه ۱۸ آذرماه، ۲ کارگر در تهران بر اثر ریزش چاه دچار مصدومیت شدند. محل حادثه یک ساختمان ۷ طبقه در حال ساخت در خیابان جلال آل احمد، خیابان ابراهیمی بود.

زمانی که کارگران در طبقه منفی یک، در حال حفر چاه برای نصب ارت ساختمان بودند به یکباره دیواره‌های چاه ریزش می‌کند و ۲ کارگر افغانستانی در آن محبوس می‌شوند.

یکی از کارگران به طور کامل در زیر خاک مدفون و کارگر دیگر تا کمر زیر خاک مانده بود. کارگری که تا کمر در زیر خاک گیر کرده بود از چاه خارج شده و کـارگر دوم که جوانی ۱۸ ساله بود در کمال ناباوری زنده از زیر آوار بیرون کشیده شد.

۳ کشته و ۴ مجروح بر اثر آتش‌سوزی در کارگاه ضایعاتی در کهریزک

ساعت ۲۰۳۰ دوشنبه شب ۱۸ آذرماه، محل استراحت کارگران یک کارگاه جمع‌آوری ضایعات در محله مجیدآباد از توابع منطقه کهریزک طعمه حریق شد.

متأسفانه در این حادثه سه کـارگر جوان بر اثر شدت سوختگی جان باخته و چهار کارگر جوان دیگر نیز دچار سوختگی درجه یک تا سه شدند.

مرگ و مصدومیت دو کـارگر در اثر سقوط دیوار یک باغ در دزفول

روز یکشنبه ۱۷ آذرماه ۱۳۹۸، سقوط دیوار بلوکی در یکی از باغ‌های مرکبات دزفول موجب مرگ و مصدومیت دو کـارگر شد.

این حادثه ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه صبح روز یکشنبه ۱۷ آذر ماه به دنبال آوار شدن دیوار بلوکی بر روی دو کـارگر تخریب‌کار، رخ داد. یکی از کارگران با ۵۲ سال سن در دم جان باخت و کارگر دیگر نیز با ۳۵ سال سن از ناحیه سر و صورت به شدت مجروح شد.

Share: