واژگونی سرویس کارگران در اصفهان و مصدوم شدن ۱۸ کارگر

صبح امروز یکشنبه ۱۹ بهمن ۹۹، بر اثر واژگونی سرویس کارگران در اصفهان،‌ ۱۸ کارگر مصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاری‌ها، صبح امروز ۱۹ بهمن، یک مینی‌بوس سرویس حامل کارگران شرکت ریخته‌گری در اصفهان دچار تصادف و واژگونی شد که به مصدوم شدن ۱۸ کارگر منجر شد.

مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور، درباره جزئیات این حادثه گفت: «در ساعت ۵:۲۳ صبح امروز یک مورد حادثه واژگونی مینی‌بوس در شهر اصفهان خروجی بزرگراه شهید میثمی گزارش شد.»

وی با اشابه به اینکه مینی‌بوس واژگون شده، سرویس حمل و نقل کارگران یک شرکت ریختگری در اصفهان است، اضافه کرد: چند دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد تا کار انتقال مصدومین را تسهیل کنند.» به گفته مجتبی خالدی در این حادثه ۱۸ نفر مصدوم شده‌اند.

سخنگوی اورژانس کشور خاطرنشان کرد: ۷ مصدوم به بیمارستان کاشانی و ۱۱ مصدوم نیز به بیمارستان الزهرا در اصفهان منتقل گردیده‌اند.

روز چهارشنبه ۱۴ بهمن ماه ۹۹، نیز تصادف وانت حامل کارگران در شوشتر باعث مصدومیت ۱۲ کارگر شد که ۹ کارگر به بیمارستان منتقل شدند.

در حادثه تصادف وانت حامل کارگران که بعد از پل کابلی به سمت گاومیش‌آباد شوشتر اتفاق افتاد، یک دستگاه کامیون به وانت حامل کارگران برخورد کرده که ۱۲ کارگر مصدوم شدند.

در حادثه دیگری، صبح روز جمعه ۱۰ بهمن ماه ۹۹، بر اثر برخورد دو دستگاه مینی‌بوس حامل کارگران دو معدن طلای آق‌دره و زرشوران در شهرستان تکاب، یکی از کارگران جان خود را از دست داده و ۱۸ سرنشین دیگر مجروح شدند.

خودروهای فرسوده که برای سرویس کارگران مورد استفاده قرار می‌گیرند و جاده‌های ناایمن، بطور مستمر باعث بوجود آمدن حوادث دردناک کشته یا مجروح شدن کارگران می‌شود.

Share:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *