حال حسین عساکره صاحب دکه فلافل که تسلیم باج‌خواهی مامور انتظامی نشد پس از شلیک گلوله به‌شدت وخیم  است

وضعیت جسمانی حسین عساکره صاحب دکه فلافل که به‌دلیل تسلیم نشدن در برابر باج‌خواهی مامور انتظامی هدف شلیک مستقیم وی قرار گرفته بود وخیم گزارش شده است. ماموران نيروى انتظامى به قصد زورگیری و بدون پرداخت پول در پی گرفتن فلافل مجانی از وی بودند. اما حسین زیر بار زور نرفت و حاضر نشد فلافل بدون پرداخت پول به آنها بدهد. ماموران جنایتکار نیز وی را هدف شلیک قرار دادند.

حسین عساکره

وضعیت جسمانی حسین عساکره ، صاحب دکه فلافل که بر اثر شلیک ماموران انتظامی به‌شدت زخمی شده بود وخیم گزارش شده است.

کانال تلگرامی خاکزدگان روز شنبه ۱۴ فروردین‌ماه ۱۴۰۱، از وخامت حال حسین عساکره که در بیمارستان ولیعصر خرمشهر بستری است، خبر داد.

یادآوری می‌شود که روز پنجشنبه ۱۲ فروردین‌ماه  ۱۴۰۱، ماموران نيروى انتظامى با مراجعه به دکه فلافل فروشی حسین عساکره قصد داشتند بدون پرداخت پول از وی فلافل بگیرند. ماموران در تلافی قصد داشتند موتور او را توقیف کنند که حسین حاضر به تسلیم در برابر باج‌خواهی ماموران نشد. ماموران جنایتکار نیز با شلیک گلوله وی را به‌شدت زخمی کرده و محل را ترک کردند.

در کلیپی که از صحنه زورگیری ماموران انتظامی انتشار یافته است، یکی از اهالی منطقه کوت الشیخ خرمشهر می‌گوید:

«بعد از اينكه حسين به خواسته آنها تن نداد، ماموران قصد داشتند موتورسیکلت وی را توقیف کنند. آنها با این بهانه که موتورسیکلت تو مشکل دارد، می‌خواستند آن را با خود ببرند. حسین که با زورگویی ماموران مواجه شده بود حاضر به تحویل موتور نشد. ماموران نیز با شلیک به حسین، وی را زخمی می‌کنند که بر اثر شلیک بر زمین افتاد.»

پیکر زخمی وی توسط مردم محل به بیمارستان منتقل شد.

پس از دو روز که وی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری بود، حال وی وخیم گزارش شده است.