مدیریت شرکت واحد امسال برخی مزایا را به تعوق انداخته است. هر ساله در مهرماه اندازه گیری کت وشلوار انجام میشد و در پایان سال در بین رانندگان و دیگر کارگران شرکت واحد توزیع میشد و همچنین پاداش عدم تصادف رانندگان هم در مهرماه همراه با فیش حقوقی به رانندگان پرداخت میشد. 

گویا مسئولین شرکت واحد عادت کرده اند که هرچیزی را میبایستی با زبان اعتراض گرفت و زمینه اعتراض و اعتصاب را خودشان برای کارگران به خاطر بی مسئولیتی و ناکارآمدی فراهم می‌کنند و برای جبران هزینه های نجومی که هیچ گونه نظارتی هم از طرف ارگان های مربوطه وجود ندارد همیشه دست تو جیب کارگران می‌برند.

تجربه ثابت کرده که هر زمانی ما رانندگان و دیگر کارگران اتوبوسرانی نسبت به مطالبات قانونی خودمان سکوت کردیم در پی این سکوت کارفرما نهایت سوء استفاده را کرده و این مطالبات را یا به تاخیر می‌اندازد و یا کلا از سبد پرداختی حذف می‌کند.

من به همکارانم توصیه می‌کنم که برای احقاق حق دست از تلاش بر نداریم وهمچنین باید به مدیریت هشدار بدیم که پیگیری و رسیدگی مشکلات و نیز پرداخت مطالبات رانندگان را در اولویت کاری خود قرار دهد.

راننده شرکت واحد

با تشگر از پیام این‌همکار عزیز، از همکاران‌گرامی گرامی میخواهیم‌ که در تماس با فعالین و‌ نمایندگان سندیکا و یا از طرق زیر پیام و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

چاره کارگران وحدت و تشکیلات

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه،

۱۳ آبان ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *