کشته و مصدوم شدن ۱۱ کارگر در ۸ شهر کشور

حوادث کار – مصدومیت یک کارگر ساختمانی در سنندج

فارس، صبح روز چهارشنبه ۸ مردادماه ۹۹، در یکی از حوادث کار در یک ساختمان در حال ساخت در خیابان آبیدر سنندج یک کارگر بر اثر سقوط به داخل چاله مصدوم شد.

این کارگر سنندجی در حین کار از طبقه همکف ساختمان به طبقه منفی سه سقوط کرده و در هنگام سقوط میلگرد به پای چپ این کارگر فرو می‌رود. پس از انتقال این کارگر آسیب دیده به طبقه همکف، به مراکز درمانی اعزام می‌شود.

جان‌باختن یک کارگر در اثر برق‌گرفتگی در شهرستان گرمسار

همچنین روز چهارشنبه ۸ مردادماه، یک کارگر ۳۰ ساله در شهرستان گرمسار بر اثر برق گرفتگی جان خود را از دست داد.

این شخص که یکی از کارکنان اداره برق گرمسار بود در حین انجام‌ وظیفه و تعمیر شبکه در ارتفاع تیر چراغ‌برق، دچار سانحه برق‌گرفتگی شد و در دم جان خود را از دست داد.

پیکر این جوان پس از اینکه از بالای تیر چراغ‌ برق پایین آورده شد، به بیمارستان معتمدی گرمسار انتقال یافت.

مرگ یک خانم کشاورز در بخش زرقان شهرستان زرندیه

بنا به گزارش صداوسیما، بامداد روز چهارشنبه ۸ مردادماه ۹۹، یک خانم کشاورز ۴۰ ساله در حین کار با دستگاه خرمن‌کوب در یک مزرعه کشاورزی در بخش خرقان شهرستان زرندیه، دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد.

مصدومیت ۴ نیروی آتش‌نشانی در شهرک دولت‌آباد کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری ایلنا، روز سه‌شنبه ۷ مردادماه در عملیات اطفای حریق در پارکینگ اعتماد شهرک دولت‌آباد کرمانشاه که مکان پارک تریلرهای نفت کش و خودروهای سنگین است، ۴ نیروی آتش‌نشانی و ۴ نفر از مردم حاضر در صحنه مصدوم شدند. آتش‌نشانان مصدوم با ۲ دستگاه آمبولانس به مرکز درمانی اعزام شدند.

گزارش شده است که در جریان این آتش‌سوزی ۶ تانکر در آتش سوخته است.

مرگ یک کارگر جوان در سراوان

گزارش برنا از یکی از حوادث کار در سراوان حاکی‌ست که عصر روز شنبه ۴ مردادماه، کارگر جوانی که در قسمت بار یک دستگاه کامیون کمپرسی نشسته بود، به علت برخورد با یک پل هوایی عابر پیاده در شهرستان سراوان جان باخت.

این کارگر جوان که بر روی بلوکه‌های سیمانی قسمت بار یک دستگاه کامیون کمپرسی نشسته بود، به پایین سقوط کرده و در دم جان می‌بازد. جسد متوفی به سردخانه شهرستان سراوان منتقل شد.

مرگ یک کشاورز در نیشابور

به گزارش خبرگزاری ایلنا، روز دوشنبه ۶ مردادماه، یک کشاورز ۶٠ ساله حین آبیاری زمین با تانکر آب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان نیشابور در یک حادثه جان باخت.

این کشاورز در حالی که لوله تانکر آب را برای آبیاری زمین در دست داشته است به علت دنده عقب آمدن تانکر به طرز دلخراشی فوت می کند.

مصدومیت یک کارگر در سمنان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، روز دوشنبه ۶ مرداد،یک کارگر سمنانی به داخل چاهی سقوط می‌کند و مصدوم می‌شود.

مرگ یک کارگر مقنی در جغتای

بنا به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، روز یکشنبه ۵ مردادماه ۹۹، یک کارگر مقنی بر اثر پاره شدن سیم بکسل به داخل چاه قناتی در روستای الله آباد شهرستان جغتای سقوط کرد و جان باخت.

این کارگر مشغول لای روبی قنات روستا بود که دچار این حادثه شد و با توجه به ارتفاع بیش از ۱۵ متری این چاه بر اثر شدت صدمات وارده در دم جان سپرد.

Share: