۹۰ میلیارد تومان هدیه عید غدیر روحانی به روحانیون

اردوی کار: خبر هدیه روحانی به روحانیون به مناسبت عید غدیر پرسش برانگیز شده است. یک روحانی به نام وحید هروآبادی در توئینر نوشته: «حسن روحانی رئیس جمهور برای #روحانیت_شیعه ایران نفری ۳۰۰ هزار تومان هدیه عید غدیر واریز کرده است، این پول از جیب خودش است یا از جیب بیت‌المال؟ اگر از جیب خودش است که این مقدار پول چطور بدست آورده؟ اگر از بیت‌المال است، از کدام ردیف بودجه؟»

«جمال عاملی» هم نوشته: «حدودا ۳۰۰ هزار نفر روحانی در کشور وجود دارد هر کدام اگر ۳۰۰ هزار تومان عیدی گرفته باشند مجموعا میشود ۹۰ میلیارد تومان»!

۴۰ تا ۵۰ درصد جمعیت کشور توان خرید ماسک را ندارند

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفته:با توجه به اینکه تنها راه مقابله با ویروس کرونا استفاده از ماسک است اما متاسفانه ۴۰ تا ۵۰ درصد جمعیت کشور توان خرید ماسک را ندارند و باید به طور رایگان در اختیار آنان قرار داده شود.

پ.ن: روحانی به جای هزینه کردن برای ماسک حداقل 90 میلیارد تومان به آخوندها هدیه عید قربان داده است

فیش حقوقی “نوربخش حاتمی” رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه، نشان می‌دهد که وی در ماه نزدیک به ۱۹میلیون تومان حقوق می‌گیرد.

حقوق مدیر یک سازمان استانی را مقایسه کنید با کارگرانی که صدها ساعت در ماه استثمار می‌شوند، حدااقل دستمزدشان نیز با ماه‌ها تاخیر پرداخت می‌شود و در صورت اعتراض به نابرابری و تبعیض پاسخی جز پرونده‌سازی امنیتی و سرکوب در انتظارشان نیست.

Share: