معوقات مزدی 14 ماهه کارگران ذوب آهن اردبیل * تجمع کارگران سیمان صوفیان در محوطه کارخانه

تجمع کارگران سیمان صوفیان در محوطه کارخانه
صبح امروز بیش از 250 نفر از کارگران پیمانی سیمان صوفیان تبریز، در محوطه این کارخانه تجمع کردند.
به گزارش منابع خبری ایلنادر تبریز، صبح امروز (23 اسفند ماه)، بیش از 250 نفر از کارگران پیمانی سیمان صوفیان تبریز در محوطه این کارخانه تجمع کرده اند.
در این تجمع که از ساعت 8 صبح آغاز شده و همچنان ادامه دارد، کارگران از به تاخیر افتادن عیدی وپاداش پایان سال و دیرکرد در پرداخت برخی مزایای مزدی  همانند پایه سنواتی وتجمیع سنواتی انتقاد دارند.
کارگران  سیمان صوفیان می‌گویند با وجود شرایط کاری سخت،کارفرما از سال 92 تجمیع سنواتی مارا  لحاظ نکرده واز ابتدای سال جاری پایه سنواتی ما افزایش پیدا نکرده است.
از قرار معلوم، در تجمع صبح امروز، کارگران پیمانکاری واحد تاریکخانه وبارگیرخانه سیمان صوفیان حضور داشته اند.

معوقات مزدی 14 ماهه کارگران ذوب آهن اردبیل
کارگران ذوب آهن اردبیل 14 ماه معوقات مزدی دارند. این کارگران روز گذشته برای چندمین بار مقابل استانداری اردبیل دست به تجمع زدند.
به گزارش خبرنگار ایلنا، کارگران ذوب آهن اردبیل 14 ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده دارند. این کارگران پیش از این بارها در مقابل استانداری اردبیل و دیگر نهادهای استانی دست به تجمع زدند که تاکنون این تجمعات هیچ حاصلی نداشته‌است.
روز گذشته نیز حدود صد نفر از این کارگران برای چندمین بار مقابل استانداری اردبیل جمع شدند و خواستار پرداخت معوقات خود شدند.
این کارگران هشتم اسفند ماه نیز مقابل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی اردبیل دست به تجمع زده بودند.
یکی از حاضران در این تجمع می‌گوید: 14 ماه است که یک ریال دریافت نکرده ایم و اکنون در آستانه سال نو با مشکلات معیشتی بسیار دست و پنجه نرم می‌کنیم اما مسئولان فرافکنی می‌کنند و پاسخگوی ما نیستند.


نظر بگذارید