توطئه قتل ارژنگ داوودی، زندانی سیاسی، توسط مسئولان زندان

ارژنگ داوودی، زندانی سیاسی و تبعیدی به زندان زابل ضمن اعلام ادامه اعتصاب غذایش، علیه مسئولان زندان زابل و زاهدان اعلام جرم میکند.
بنابر خبری که به دست کمیته برای آزادی زندانیان سیاسی رسیده است، ارژنگ داوودی اعلام میکند، بیستمین روز از اعتصاب غذای خود در حمایت از  اعتصاب زندانیان سیاسی-عقیدتی در زندان رجائی شهر که به شرایط وخیم نگهداری خود ، اعتصاب کرده اند، را میگذراند.
اودر اعتراض به توطئه قتلی که در زندان زاهدان از آن جان بدر برده است به اطلاع همگان میرساند که مصرانه خواستار رسیدگی دقیق قضائی  توطئه قتلش میباشد.
ارژنگ داوودی علیه پنج تن از مسئولان زندانهای زابل و زاهدان بنامهای: غلامرضا رضائی، محمد رضا نظام دوست، محمد خسروی و غلامرضا ؟ اعلام جرم میکند و اظهار میکند چنانچه دادستان زابل، حسین ؟ و مدیر کل زندانهای استان سیستان و بلوچستان، علیرضا بابائی، بطور مستقیم یا غیر مستقیم در این توطئه دست نداشته اند، نبایستی در کشف حقیقت و مجازات جنایتکاران نامبرده بیش از این سنگ اندازی کنند. او اطلاعات و امنیت و سپاه را از عوامل پشت پرده این توطئه میداند.
ارژنگ داوودی همچنین اعلام میکند به عنوان یکی از قدیمترین زندانیان سیاسی علیرغم اینکه بالای ۶۰ سال سن دارد به اعتصاب غذا و داروی خود، علاوه بر همبستگی با اعتصاب کنندگان در زندان رجائی شهر، بمنظور برخوردار شدن از حداقل امکانات ضروری برای گذراندن دوران حبس ستمگرانه و تبعید ظالمانه خود در زندانی دور افتاده و فاقد هر گونه امکانات اولیه، به این اعتصاب غذا و دارو ادامه خواهد داد.
منبع خبر: کمیته مبارزه برای ازادي زندانيان سياسي


نظر بگذارید