تجمع همزمان کارگران اتوبوسرانی وعمران شهرداری آبادان

صبح امروز شماری از کارگران واحد اتوبوسرانی وعمران شهرداری آبادان ، همزمان در اعتراض به آنچه بلاتکلیفی در دریافت مطالبات مزدی عنوان می‌شود،دست به اعتراض صنفی زدند.
صبح امروز (چهارشنبه، شماری از کارگران  واحد اتوبوسرانی  وعمران شهرداری آبادان، همزمان در اعتراض به آنچه بلاتکلیفی در دریافت مطالبات مزدی عنوان می‌شود،دست به اعتراض صنفی زدند.
به گزارش خبرنگار ایلنا، در ادامه بی توجه‌ای مسئولان شهری نسبت به پرداخت مطالبات کارگران شرکت اتوبوسرانی و سازمان عمران  شهرداری آبادان، شماری از  این کارگران ، صبح امروز ( ۲۶ مهر ماه) در نقاط جداگانه از این شهر تجمع کردند.
آنها که از طریق پیمانکار در شرکت اتوبوسرانی آبادان به حرفه‌هایی همچون رانندگی، تعمیرات موتوری و ستادی مشغول کارند، بابت مطالبات ماه‌های تیر ،مرداد  وشهریورسال جاری طلبکارند و هنوز عیدی سال ۹۵ خود را دریافت نکرده‌اند.
معترضان که از  ناکافی بودن دستمزدهای  خود گله‌مند هستند، می‌گویند: دستمزدی که پیمانکار اتوبوسرانی پرداخت می کند به صورت حداقلی است  و پاسخگوی معاش خانواده‌هایشان نیست.
از سوی دیگر کارگران سازمان عمران شهرداری آبادان نیز در ادامه پیگیری‌های صنفی خود تجمعی اعتراضی دیگری را در منطقه محل کار خود برپا کردند.
در مورد مطالبات صنفی کارگران رسمی سازمان  عمران شهرداری آبادان نیر گفته می‌شود که وضعیت نامعلوم معوقات مزدی  وبیمه ای باعث شده است تا شماری از این کارگران تجمع صنفی برپا کنند.


نظرات بسته شده است