تجمع اعتراضی دانشجویان خواجه نصیر در محوطه دانشگاه

خبرهای کوتاه: روز سه‌شنبه۱۷مهر۱۳۹۷برای دومین روز متوالی دانشجویان خواجه نصیر در دانشکده مکانیک ونک در اعتراض به پولی کردن سرویس دانشگاه و عدم شفافیت بودجه، در محوطه دانشکده دست به تجمع زدند.
تجمع اعتراضی کشاورزان ورزنه در میدان تره‌بار این شهر
روز سه‌شنبه۱۷مهر۱۳۹۷ کشاورزان ورزنه اصفهان در اعتراض به پاسخ نگرفتن در مورد مطالباتشان در میدان تره بار ورزنه، تجمع برگزار کردند.
تجمع اعتراضی متقاضیان استخدام برای شغل معلمی مقابل وزرات آموزش و پرورش
روز سه‌شنبه۱۷مهر۱۳۹۷جمعی از متقاضیان استخدام برای شغل معملی در آموزش و پرورش برای درخواست افزایش ظرفیت و تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال۹۷ مقابل وزارت آموزش و پرورش کابینه حسن روحانی دست به تجمع زدند.
معترضین بنری را به همراه خود داشتند که در آن خواستار شده بودند که به عنوان معلم به استخدام وزارت آموزش و پرورش دربیایند.
تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه تهران مقابل دفتر رییس دانشگاه
صبح روز سه‌شنبه۱۷مهر۱۳۹۷دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به اخذ شهریه دروس جبرانی مقابل دفتر رییس دانشگاه تجمع کردند. دانشجویان که برای چندمین روز است که دست به اعتراض می‌زنند، علیه اخذ پول اجباری برای دروس جبرانی از سوی حکومت شعار می‌‌دادند:«دانشجویان روزانه شهریه نداره». دانشجویان از رییس دانشگاه خواستند که «صندلی خود را رها کند و فکری به حال دانشجویان بکند».
دانشجویان چندین دستنوشته در اعتراض به همین موضوع در دست داشتند.
در شمال بلوچستان ۲۰۸نفر راهی بیمارستان و ۳۶ نفر بستری شدند
روز سه‌شنبه۱۷مهر۱۳۹۷عبدالرحمن شهنوازی مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری بلوچستان و سیستان اظهار داشت: طی ۲روز گذشته و در پی شدت گرفتن طوفان گرد و خاک در شهرستان های زابل، زهک، هامون، هیرمند و نیمروز؛ ۲۰۸نفر به دلیل عوارض تنفسی، چشمی و قلبی ناشی از طوفان راهی مراکز درمانی و بیمارستان ها شدند؛ که از این تعداد ۳۶نفر به علت شدت مشکلات، بستری شدند


نظرات بسته شده است