جان باختن ۲ کارگر و مسمومیت ۱۱ تن دیگر حین کار

جان باختن ۲ کارگر و مسمومیت ۱۱ تن دیگر حین کار و در سه حادثه جداگانه در روزهای سیزدهم و چهاردهم مهرماه است.
جان باختن کارگر کارخانه خوراک دام
براساس گزارشات رسیده، عصر روز شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷، کارگر یکی از کارخانه‌های خوراک دام شهرستان بندر ترکمن در استان گلستان بر اثر حادثه کار جان باخت.
روابط عمومی آتش نشانی بندر ترکمن، حمزه بسیم در رابطه با این حادثه گفت: کارخانه محل وقوع حادثه در شهرک صنعتی پنج پیکر بندر ترکمن واقع است که پس از اعلام حادثه به اورژانس ۱۱۵، گروه‌های امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند.
وی اضافه کرد: مشاهده شد کارگر جوانی درحالیکه در سطحی بالاتر مشغول ریختن خوراک دام به داخل قیف بود، به ناگهان به داخل قیف سقوط کرده و فرو رفتن در حجمی از مواد موجب خفگی وی شد.
مسمومیت ۱۱ کارگر در گیلان
به گفته سخنگوی سازمان اورژانس کشور : ۱۱ کارگر به دلیل استشاق گاز منواکسیدکربن در تصفیه‌خانه‌ای در شهر سنگر استان گیلان مسموم شدند.
مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: ساعت ۲۳:۱۰ جمعه شب گزارشی مبنی بر مسمومیت با گاز منواکسید کربن در تصفیه‌خانه‌ای در سنگر استان گیلان به سامانه ۱۱۵ این استان اعلام شد و پس از آن عوامل اورژانس برای رسیدگی به محل اعزام شدند.
خالدی اضافه کرد: هفت تیم فوریت‌های پزشکی استان پس از اعزام به وضعیت ۱۱ نفر از کارگرانی که در این تصفیه‌خانه دچار مسمومیت شده بودند، رسیدگی کردند و این افراد را برای دریافت اقدامات درمانی بیشتر به بیمارستان‌های رازی و رسول اکرم منتقل کردند.
سقوط یک راننده تاکسی در دریچه تخلیه آب
بنابر اخبار دریافتی، بر اثر سقوط یک تاکسی در دریچه تخلیه آب یک زیر گذر در چالوس راننده تاکسی جان خود را از دست داد. روز شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷، به دنبال بارش سیل آسای باران در چالوس یک راننده تاکسی جان خود را از دست داد.
بنابر این گزارش، راننده در آبی که در دریچه تخلیه آب این زیر گذر جمع شده است، گرفتار شده بود. گزارش بیمارستان هم حاکی از آن است که این راننده بر اثر خفگی در‌ آب جان سپرده است.


نظرات بسته شده است