اطلاعیه کارگران گروه ملی فولاد اهواز در رابطه با بی‌پاسخ ماندن مطالبات چند ماهه خود 

 کارگران گروه ملی فولاد اهواز با انتشار اطلاعیهای نسبت به عدم رسیدگی به مشکلات و مطالباتشان اعتراض کردهاند.

متن اطلاعیه کارگران گروه ملی فولاد اهواز :

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و دعای خیر

قصه های تکراری گروه ملی در تکرار است و حتی زبان از تکرار و گوشها از شنیدارشان خسته شدند.

باز هم وارد سه ماه حقوق معوقه شدیم و کماکان وعده و وعیدهای مسئولین ادامه دارد. کاش اقساط و جرائم وامها هم به تعویق می افتاد. کاش تعویق شامل هزینه دارو و درمان نیز میشد. کاهش بدهکاریها همچون حقوق ما که از یاد مسئولین رفته از یاد کاسبان و طلبکاران می رفت. ولی افسوس که تمام سنگهای مشکلات از آن پای لنگ کارگران است.

از مشکلات شخصی که به مشکلاتی عادی برای همه ما تبدیل شده است بگذریم ، مشکلات تولید نیز اضافه شده و دیروز اگر قصه فقط غصه نان بود، امروز علاوه بر غصه نان دلنگرانی کمبود تجهیزات به گفته و تایید سرپرستان بخشها نیز اضافه شده است. خصوصا بخشهای کوثر و لولهسازی که این روزها قلب تپنده شرکت و کور سوی امید کارگران گروه ملی فولاد اهواز است. و با هر چرخش چرخ این کارخانجات صدای ضربان اضطراب و دلهره کارگران به گوش هر انسان با وجدان و دارای گوش شنوا میرسد که چگونه نگران نقص در این خطوط هستند.

وضعیت مبهم بخش دو ، خاموشی بخش یک و نامعلوم الحال بودن بخش ذوب و به صدا در آمدن زنگ خطر خاموشی و سرد شدن کوره ذوب گروه ملی برای همیشه به لابیگری مافیای فولاد و بدلیل کلید خوردن پروژه بخش ذوب روهینای دزفول، تمام آرامش روحی را از وجود دلسوختگان این شرکت ربوده است.

همکاران و برادران گرامی! مشکلات و مسائل ذکر شده و پیرامونی خود را جدی گرفته و به هیچ عنوان بر طبل بی تفاوتی نکوبید.

صدای غلطکهای تولید این شرکت طنین حیات ما و رزق و روزی خانوادههای ماست و اگر روزی سکوت بر این شرکت حکمفرما شد، یقین بدانید یکی یکی چراغ خانههای ما خاموش خواهد شد.

این اتفاق هرگز نخواهد افتاد تا زمانی که حضور یکپارچه و متحد ما مانند همیشه پر حرارت در صحنه ادامه داشته باشد.

کارگران گروه ملی فولاد اهواز


نظرات بسته شده است