دولت‌مافیا پیوندتان‌مبارک؛ایستادگی شجاعانه کارگران فولاد اهواز مقابل ماموران انتظامی

روز شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ هزاران تن از کارگران فولاد اهواز از ساعت ۹ صبح مقابل استانداری خوزستان در این شهر دست به تجمع اعتراضی زده و سپس تظاهرات خودشان را به سمت پل نادری آغاز کردند. کارگران شجاع فولاد در مقابل استانداری خوزستان بار دیگر فریاد نصر من الله و فتح قریب مرگ بر این دولت مردم فریب را سر دادند و سپس با شعار «دولت مافیا پیوندتان مبارک» دسیسه‌های حکومت و باندهای مافیایی علیه کارگران زحمتکش فولاد اهواز را محکوم کردند. سپس کارگران فولاد اهواز با شعار « ما کارگران فولاد علیه ظلم و بیداد می‌جنگیم می‌جنگیم» به سمت پل نادری دست به تظاهرات زدند.کنار زدن ماموران سرکوبگر با فریاد «هیهات منا الذله»
در روی پل ماموران سرکوبگر قصد داشتند که از ادامه راهپیمایی کارگران جلوگیری کنند و به همین خاطر با به دست گرفتن باتوم مقابل کارگران صف کشیدند. کارگران شجاع گروه ملی با کنار زدن ماموران سرکوبگر و شعار« میمیریم میمریم حقمونو می‌گیریم» به حرکت و راهپیمایی خود ادامه دادند.
همشهری با غیرت حمایت حمایت
کارگران فولاد اهواز در ادامه در خیابان نادری اهواز دست به تجمع زده و با شعار «همشهری با غیرت حمایت حمایت» از مردم خواستند که به صفوف آن‌ها بپیوندند. کریم سیاحی کارگر شجاع به ماموران سرکوبگر: برو اگر زوری داری مقابل مافیا بایست نه در برابر من، که حق خودم را می‌خواهم.
کارگران فولاد اهواز پس از آن به سمت بانک ملی رفته و در آنجا بار دیگر توطئه‌های حاکمیت و باندهای مافیایی را علیه کارگران زحمتکش گروه ملی فولاد اهواز با شعار « دولت، مافیا، پیوندتان مبارک» محکوم کردند.
در ادامه این تظاهرات کریم سیاحی کارگر شجاع گروه ملی فولاد اهواز بر سر ماموران نیروی انتظامی که برای سرکوب کارگران آمده بودند؛ فریاد کشید و گفت: «ما نیازی به حفاظت شما نداریم ما خودمان از خودمان حفاظت می‌کنیم. زورت را برای مافیا استفاده کن که من و این کارگران را به این ذلت کشانده است؛ نه برای من که حقم را می‌خواهم».

 


نظرات بسته شده است